معاویه‌های زمان با شیوه عمر و عاصی در مقابل انقلاب و ولایت ایستاده اند

پردیس خبر _ امام جمعه پردیس گفت: دختران و پسران فاطمی این نظام نخواهند گذاشت به این انقلاب و رهبری آسیبی برسد.

🔹حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان‌ پردیس امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان پردیس که در مصلی مسجد الغدیر برگزار شد با بیان اینکه بیش از یک هفته است معاویه‌های زمان، شیوه عمر و عاصی را برای ضربه زدن به انقلاب و اسلام و مردم و ولایت در دستور کار خود قرار داده و در کشور آشوب به راه انداخته‌اند و در صدد براندازی این نظامی هستند گفت: این نظام خون‌آورد شهدا است، نظامی که دختران و پسرانی فاطمی و حیدری را در خود پرورش داده است و نخواهند گذاشت به این انقلاب و رهبری آسیبی برسد. اما از این حوادث باید عبرت و درس گرفت تا به موقع و آگاهانه فتنه‌های عمر و عاصی دشمنان را خنثی کرد.

🔹وی در ادامه افزود: دشمنان با جنگ روانی، اعتراضات را هدایت و تبدیل به آشوب سراسری می‌کردند و جوانان و نوجوانان ۱۶ تا ۲۵ ساله را که انرژی و چابکی و سرعت زیادی دارند را پای کار آوردند که متأسفانه تمام مسئولین ما از این قشر مهم غافل هستند.

🔹وی ادامه داد: آنها با استفاده از فوت یک خانم که کار پلیس را خیلی سخت کرده بود احساسات جوانان را تحریک کرده و با جسارت به مقدسات و با سبک داعشی به خشونت کشاندند.

🔹امام جمعه پردیس گفت: آشوب‌های اخیر چهار بُعدِ “زنانه” و “جوانانه” و “خشونت‌گرایانه” و “فناورانه” بود که هر چهار مولفه را ما باید جدی بگیریم و از چنگال دشمن نجات بدهیم و از آن خود بکنیم و با شناسائی سوراخ بحران‌ها و قوی‌کردن خود دوباره گَزیده نشویم.

 

🔹وی همچنین سخنرانی رئیس جمهور، در سازمان ملل را مقتدرانه و هوشمندانه خواند و گفت: از حضور عزتمندانه و مقتدرانه و هوشمندانه ریاست جمهور در سازمان ملل صمیمانه تشکر می‌کنیم آنجایی که بحث تروریسم بین‌المللی را داشتند و به جایگاه جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یکی از قربانیان تروریسم که همواره با آن مبارزه کرده است، و تصویری از سردار شهید سلیمانی را به حضار در مجمع عمومی ملل متحد نشان داد، چون دشمنان ما در رسانه‌های غربی و شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی نام شهید سلیمانی را به طور سازماندهی سانسور کردند و از طرفی غرب تلاش می‌کند که ماهیت اتهامات پیرامون تروریسم را به ما نسبت بدهد که با یک حرکت هوشمندانه رییس جمهور اینها خنثی شد و دستان دشمنان بسته ماند.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس