همزمان با برگزاری نمایشگاه تخصصی محصولات حوزه تلکام و مخابرات؛

معاون وزیر ارتباطات روسیه از پارک فناوری پردیس بازدید کرد

پردیس خبر _ امروز چهارشنبه ۲ آذر ماه معاون وزیر ارتباطات روسیه و هیات تجاری همراه، علاوه بر بازدید از پارک از نمایشگاه تخصصی محصولات حوزه تلکام و مخابرات شرکت های ایرانی بازدید کردند.

🔹امروز چهارشنبه ۲ آذر ماه معاون وزیر ارتباطات روسیه و هیات تجاری همراه، علاوه بر بازدید از پارک از نمایشگاه تخصصی محصولات حوزه تلکام و مخابرات شرکت های ایرانی بازدید کردند.

 

🔹 هیأت دولتی و تجاری روسیه با حضور در پارک فناوری پردیس از نمایشگاه دستاوردهای فناوری شرکت های دانش بنیان و فناور ایرانی بازدید کردند. این هیئت متشکل از الکساندر شویتوف معاون وزیر ارتباطات روسیه و تعدادی از شرکت های حوزه تلکام و مخابرات روسی بود.

 

🔹نمایشگاه تخصصی تلکام و مخابرات با حضور ۳۶ شرکت ایرانی برپا شد و مسئولان و شرکت های روسی ضمن بازدید از آخرین دستاوردهای جدید این شرکت ها با مدیران آنها به گفتگو پرداختند.

 

🔹در پایان و پس از بازدید از نمایشگاه، جلسه ای با حضور هیئت روسی، رئیس پارک فناوری پردیس، امین رضا خالقیان مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل پارک و رضا حسنی مدیرکل توسعه اقتصاد وزارت ارتباطات در خصوص برنامه های آتی دو کشور در حوزه ارتباطات و فناوری برگزار شد.

 

🔹شایان ذکر است، دو طرف از شرکت‌های متقابل برای حضور در پارک کشور خود ( پارک فناوری پردیس ایران و پارک اسکولکوا روسیه) دعوت کردند.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس