معاون عمرانی وزیر کشور از پردیس دیدن کرد

معاون عمرانی وزیر کشور در یک سفر یک روزه با مسئولین شهرستان پردیس گفتگو کرده و از سطح شهرستان دیدن کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه پردیس خبر صبح امروز معاون عمرانی وزیر کشور، معاون عمرانی استانداری تهران و جمعی دیگر از مسئولین استانی و کشوری از شهرستان پردیس دیدن کرده و با مسئولین این شهرستان گفتگو کردند.
در ابتدای این گفتگو مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس گزارشی از وضعیت شهرستان ارائه کرده و پردیس را یک بمب ساعتی در کنار کلان شهر تهران خواند.
حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس نیز توجه بیشتر به مسائل فرهنگی را خواستار شده و با گلایه از کمبود تعداد مساجد سطح شهرستان تکمیل پروژه مصلی نماز جمعه آن را خواستار شد.
در ادامه محمد لاله شهردار پردیس این شهر را دارای ۹۰۰ برج بالای ۱۰ طبقه عنوان کرده و نیاز هایی از جمله ارتقا رتبه آن شهرداری را که میبایست در سطح مسئولین کشوری تصمیم گیری می شد خواستار شد.
سپس حجت اله تاج محمدی شهردار بومهن به فقدان سند ملکی در ۸۰ درصد اراضی این شهر اشاره کرده و کمیسیون ماده صد را یکی از راههای درامدی شهرداری عنوان کرد.
محمد اسماعیل اقتداری رییس شورای اسلامی شهر بومهن امتداد قطار شهری (مترو) تا شهر بومهن را خواستار شده و به استفاده از ایستگاه بومهن توسط شهروندان رودهنی هم سخن گفت.
سلیم آبادی عضو شورای مشورتی شهر پردیس در استانداری تهران ساخت و ساز غیر مجاز در شهر پردیس را نزدیک به صفر خواند.
رجب صلاحی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس هم به مشکلات موجود در حوزه فعالیت خود اشاره کرده و با سخن گفتن از برجهای ۱۴ طبقه در مسکن مهر این شهر از رشد قارچگونه برج های شهر پردیس سخن به میان آورد.
مهندس کریمی معاون عمرانی استانداری تهران هم بومهن را پیشتاز ساخت و ساز غیر مجاز در سطح استان تهران خوانده و از تلاش مسئولین این شهر در راستای کاهش این تخلف سخن گفت.
در پایان فرماندار شهرستان پردیس درخواستهای مسئولین شهرستان را بصورت جمع بندی شده ارائه کرده و مسئولین از سطح شهرستان بازدید کردند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *