امام جمعه پردیس

مطالبه جدی و همیشگی مردم  حضور نمایندگان مجلس در جلسات مردمی است

پردیس خبر_ حجت الاسلام حسینی گفت: بارها درخواست حضور نمایندگان در جلسات قرار خدمت را داشته ایم و از ۳۰ نماینده استان کسی حاضر نشده است. 

🔹 حجت الاسلام حسین حسینی در دهمین «قرار خدمت» شهرستان پردیس در قالب عدالت طلبی قرارگاه خدمت رسانی شهرستان پردیس در منطقه صنعتی خرمدشت و سیاه‎سنگ با تاکید بر اینکه در جلساتی که با مردم دارید حضور نمایندگان بسیار موثری خواهد بود، گفت: در خواست داریم جلسات با مردم برای شنیدن و رفع مشکلاتشان مستمر برگزار شود و نمایندگان مجلس در این جلسات حضور داشته باشند و حرف های مردم را بشنوند.

🔹 وی با بیان اینکه حدود ۱۰ ساله همچنین جلساتی میام مردم و مسیولین اتفاق نیافتاده، تاکید کرد:  من بارها گفته ام، باز هم تکرار میکنم؛ ۳۰ تا نماینده مجلس داریم، اما یک نفر هم اینجا در این جلسات مردمی برای شنیدن صحبت های مردم حاضر نمی شود.

🔹 حسینی یادآور شد: من بعضی از جاها دیدم نماینده مجلسی را که مشکلاتی را برده مجلس و قانون وضع شده و پیگیر مشکلات مردم بوده اند.

🔹 امام جمعه پردیس که در جمع صنعتگران سخن میگفت؛ افزود: اگر نماینده مجلس نمایشی بخواهد بیاید، نمی خواهیم بیاید! ما همه باید حضور نمایندگان مجلس را در این جلسات و در کنار مردم مطالبه کنیم، چون بسیاری از مشکلاتی که امروز شاهد آن هستیم گره های قانونی دارد و باید نماینده ای از مجلس حتما حضور داشته باشد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه