رئیس اداره ورزش و جوانان پردیس:

مشکلات ورزشی شهرستان تخصصی رصد می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس گفت: با تشکیل کارگروههای سه نفره مشکلات هیئت های ورزشی در کالبد مدیریت ورزشی شهرستان، تخصصی رصد می شود .

محمد سیفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد ساختار مدیریت ورزش در پردیس، گفت: با تشکیل کارگروههای سه نفره مشکلات هیئت های ورزشی در کالبد مدیریت ورزشی شهرستان، تخصصی رصد می شود .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس در ادامه این مطلب تصریح کرد: با حضور روسای ادارات خدمت رسان مشکلاتی که در برابر بخش خصوصی وجود دارد، رسد خواهد شد، باید به این سمت برویم که زیرساخت های ورزشی در پردیس رشد داشته باشد و در این راستا به مشارکت بخش خصوصی نیاز است .
سیفی با تاکید براینکه  طبق گفته شرکت عمران ۸۰ هزار واحد مسکن مهر باید در پردیس به متقاضیان واگذار شود، اضافه کرد: با توجه به حجم بالای واگذاری مسکن مهر برای اینکه با مشکل مواجه نشویم، زیر ساخت های ورزشی در شهرستان باید تقویت شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس با بیان این مطلب که با وجود اینکه دولت در تنگنای اقتصادی قرار دارد و بحث تحریم ها را داشتیم، خوشبختانه با حمایت دکتر گرشاسبی، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران  که خود ایشان هم ورزشی هستند و زمانی که مدیریت ورزش استان را در دست گرفتند، خون تازه ای به ورزش استان تهران تزریق شد افزود: اعتبارات خوب دولتی هم قرار شد به استان تخصیص دهند.
اولین زمین چمن شهرستان پردیس به بهره برداری خواهد رسید

سیفی در خاتمه در تشریح سایر برنامه های زیر بنایی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، با اعلام این خبر که اولین زمین چمن شهرستان پردیس به بهره برداری خواهد رسید، اظهار داشت: این زمین چمن در ضلع جنوبی فرمانداری شهرستان پردیس قرار دارد و با مشارکت شهردار پردیس، رئیس هیئت ورزش همگانی شهرستان و دکتر تاج محمدی شهردار بومهن و سایر مسئولان شهرستان، اماکن ورزشی نیمه کاره پردیس، تکمیل خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *