امروز با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی

مشکلات مردم شهرستان پردیس مورد بررسی قرار گرفت

پردیس خبر_ امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در منطقه صنعتی خرمدشت، بیمارستان انصار الغدیر، نمازجمعه، شهرک امام خمینی ره و دیدار با مردم به بررسی مشکلات شهرستان پردیس پرداختند.

🔹 به گزارش خبرنگار ما امروز جمعه ۲۹ بهمن ماه بعد از پیگیری های مکرر سید حسین حسینی امام جمعه شهرستان پردیس و مهندس ظفر پور ابراهیم فرماندار این شهرستان، برای دومین بار تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شهرستان حضور پیدا کردند.

🔹 گفتنی است در ابتدای این سفر نمایندگان مجلس فاطمه قاسم پور، ابوالفضل عمویی، مجتبی توانگر با صنعتگران دیدار و گفتگو کردند.

🔹 در این جلسه که امام جمعه، فرماندار و رییس دادگستری شهرستان نیز حضور داشتند با بیان معضلات و مشکلات پیش روی صنعتگران از آنها خواستند حضوری مستمر و پیگیری جدی در منطقه صنعتی شهرستان پردیس داشته باشند.

🔹 بر اساس گزارش امروز؛ اهم مشکلات صنعتگران در این جلسه نداشتن آب شرب و سالم در منطقه صنعتی، نبود مراکز درمانی که در صورت بروز حوادث برای کارگران مشکل جدی بوجود خواهد آمد، کمبود نیروی انتظامی برای برقراری امنیت در منطقه خصوصا در ساعات پایانی روز وتاریکی هوا بویژه برای بانوانی که در منطقه صنعتی مشغول به کارند، وجود مشکلات عدیده قانونی در مسائل مربوط به اداره ثبت و شهرداری که نیازمند پیگیری جدی در مجلس است.

🔹 یادآور می شود در ادامه این دیدار مسئولین از چند مرکز صنعتی و کارآفرینی شهرستان پردیس بازدید کردند.

🔹 همچنین نمایندگان مجلس با حضور و بازدید از بیمارستان انصار الغدیر به بررسی برخی مشکلات که سالهاست باعث معطل ماندن کار بیمارستان شده پرداختند و از بخش های بلاتکلیف این مرکز بزرگ درمانی بازدید بعمل آوردند.

🔹 از دیگر خواسته های مسئولین شهرستان در دیدار امروز با نمایندگان مجلس، تسریع در جذب بودجه پیش بینی شده برای تکمیل بیمارستان بود که نمایندگان مردم با در الویت قرار دادن این مسئله که ارتباط مستقیم با سلامتی و جان مردم دارد پیگیری های جدی را در دستور کار خود قرار دهند.

🔹 در ادامه این سفر نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در نماز جمعه و شنیدن دغدغه های مردم بصورت چهره به چهره قول پیگیری و همکاری های لازم را دادند.

🔹 نکته قابل توجه در خطبه های نماز جمعه امروز که از توسط حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان پردیس مطرح شد این بود که «ما واقعا از حضور در بیمارستان الغدیر از مردم خجالت می کشیم چون بصورت مستمر مسئولین را به آنجا می بریم و متاسفانه هیچ اقدامی به نفع مردم صورت نمی گیرد»

🔹 بعد از اقامه نماز جمعه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی بهمراه فرماندار و امام جمعه شهرستان با حضور در شهرک امام خمینی (ره) پای درد دل مردم این شهرک نشستند که امید است با پیگیری و جدیت همه مسئولین و دست اندرکاران مشکلات خانواده های ساکن در شهرک امام خمینی ره هم مرتفع و این عزیزان از بلاتکلیفی خارج شوند.

🔹 به گزارش خبرنگار ما، حضور و دیدارهای امروز مصوباتی هم داشت که از جمله آنها می‌توان به ارتقا فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس اشاره کرد، بطوریکه پاسخگوی جمعیت ۳۵۰ هزار نفری و جمعیت روز افزون این شهرستان باشد که مقرر شد توسط دکتر عمویی در مجلس شورای اسلامی پیگیری شود.

🔹 همچنین مصوبه بعدی پیگیری مسئله آب شرب منطقه صنعتی بود که بعد از گذشت ۲۰ سال همچنان فاقد آب سالم آشامیدنی است و مقرر شد توسط دکتر توانگر در مجلس شورای اسلامی پیگیری شود.

🔹 یادآور می شود؛ مصوبه بعدی، تشکیل کارگروه رسیدگی به وضعیت شهرک امام خمینی ره با حضور نمایندگان این شهرک و مسئولان شهرستان بود که مقرر شد بعد از دسته بندی مشکلات، بصورت ویژه از سوی این نمایندگان در مجلس شورای اسلامی پیگیری شود.

🔹 مصوبه بعدی تشکیل کارگروه رسیدگی به وضعیت مجموعه تجاری ورزشی نام آوران پردیس در فاز دو هست، که سالهاست مردم بلاتکلیف هستند و وضعیتشان هنوز مشخص نشده است.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه