مشکلات اقتصادی فشار مضاعفی را بر پیکره جامعه وارد می‌کنند/تغییر در سه وزارتخانه لازم بود/ اگر مشکلات اقتصادی با تغییر در کابینه رفع می‌شود دولت باید این کار را انجام دهد

علی گلمرادی در خصوص عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت گفت: اگر مشکلات اقتصادی با تغییر در کابینه رفع می‌شود دولت باید این کار را انجام دهد و اگر می‌توان این مشکلات را با تغییر رویه برطرف کرد دولت باید رویه خود را در امور اقتصادی تغییر دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر علی گلمرادی نماینده مردم ماهشهر در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص آخرین موضع بهارستانی‌ها در خصوص وزرای پیشنهادی دولت اظهار داشت: کمیسیون‌های مختلف مجلس در حال بررسی افراد معرفی شده هستند و نظر بسیاری از دوستان در خصوص وزرای معرفی شده مثبت است.

وی در خصوص عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت گفت: این سه وزارتخانه مورد دغدغه نمایندگان بودند، روند عملکرد آن‌ها جای نگرانی داشت اما چیزی که مسلم است این است که در همه‌ی وزارتخانه‌ها جای کار کردن وجود دارد و باید به آن‌ها توجه کرد.

نماینده مردم ماهشهر ادامه داد: ما در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی به ویژه اشتغال مشکلات جدی داریم و بر این باوریم که دولت باید در این زمینه‌ها چاره‌ای بیاندیشد چرا که مشکلات اقتصادی فشار مضاعفی را بر پیکره جامعه وارد می‌کنند و مجلس نگران این موضوع است.

گلمرادی ادامه داد: اگر مشکلات اقتصادی با تغییر در کابینه رفع می‌شود دولت باید این کار را انجام دهد و اگر می‌توان این مشکلات را با تغییر رویه برطرف کرد دولت باید رویه خود را در امور اقتصادی تغییر دهد.

وی با بیان اینکه تغییر در سه وزارتخانه آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد و ورزش و جوانان لازم بود عنوان کرد: آموزش و پرورش یک رکن اساسی همه جوامع است و اگر ما آموزش و پرورش موفقی داشته باشیم در سایر امور هم موفق خواهیم بود.

نماینده مردم ماهشهر در خصوص مسائل مطرح شده مبنی بر نقش دانش‌آشتیانی در فتنه ۸۸ گفت: ما در کشور خطوط قرمزی داریم که همه باید به آن پایبند باشند، اگر احساس شود که تصمیم‌گیری‌ها و تایید برخی افراد موجب به خطر افتادن نظام می‌شود مجلس بی‌هیچ تعارفی آن افراد را کنار می‌گذارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *