امام جمعه شهرستان پردیس:

مسجد سازی در مسکن مهر پردیس از جمله زیر ساخت های مهم است

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: مسجد سازی در مسکن مهر پردیس که هزاران خانوار را به جمعیت فعلی شهرستان اضافه خواهد کرد، یک سیاست مهم و زیر بنایی است.

حجت الاسلام و المسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس با تاکید بر اینکه جمعیت شهرستان پردیس رو به افزایش است و در آینده ای نزدیک بیش از ۵۰۰ هزار نفر را در دل خود جای خواهد داد، تصریح کرد: باید زیر ساخت ها در شهرستان رنگ و بوی استاندارد به خود بگیرد.

امام جمعه شهرستان پردیس با تاکید براینکه مسکن مهر اهرم اصلی افزایش جمعیت در شهرستان پردیس است، اضافه کرد: شهرستان پردیس از پایگاههای اصلی مسکن مهر در کشور است.

حجت الاسلام و المسلمین توسلی با اشاره به این موضوع که ساخت مسجد در مسکن مهر شهرستان پردیس هم سیاست مهم و زیر بنایی است، ابراز داشت: مسکن مهر در شهرستان پردیس بالای پنج مسجد نیاز دارد.

امام جمعه شهرستان پردیس با بیان این نکته که باید در بحث زیر ساخت های معنوی در کنار زیر ساخت هایی از جنس بهداشت و درمان و آموزش و پرورشی توجهی جدی داشت، تصریح کرد: باید ساخت مسجد در شهرستان سرعت بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین توسلی با تاکید براینکه مصلی شهرستان پردیس پایگاه معنوی به شمار می رود، اضافه کرد: مصلی یک پایگاه مهم و معنوی است و باید ساخت و ساز آن سرعت بگیرد.

امام جمعه شهرستان پردیس در خاتمه اظهار داشت: نماز جمعه یک مسئله عبادی سیاسی است و با برگزاری آن در مصلی حجم امکان حضور حجم بالایی از مردم فراهم می شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *