فرماندار پردیس

مسجد الغدیر، مسجد الگو و تراز انقلاب اسلامی در شهرستان پردیس است

پردیس خبر_ سومین نشست ستاد ساماندهی مساجد شهرستان پردیس با حضور مسئولین برگزار شد.

🔹 ظفر پورابراهیم فرماندار شهرستان پردیس در سومین نشست ستاد ساماندهی مساجد با اشاره به ظرفیت بسیار بالای مسجد الغدیر پردیس در جذب نیروی انسانی متخصص، مومن، جوان و انقلابی و همچنین تنوع بالای برنامه های فرهنگی، فضای مناسب و معماری اسلامی خوب به کار رفته در آن، دسترسی و پارکینگ و همجواری با بوستان غدیر، مسجد «الغدیر» را مسجد الگو و تراز انقلاب اسلامی در شهرستان پردیس دانست.

🔹 وی در ادامه افزود بدلیل برنامه های متنوع در حوزه فرهنگی، مذهبی، اجتماعی، خدماتی، مشاوره ای، امنیتی، ورزشی و… توقعات از این مسجد بسیار بالا است و وجود چنین برنامه های متنوعی باعث گردید تا ضریب امنیتی محله افزایش و آسیب های اجتماعی آن کاهش پیدا کند. و این نشانگر آن است که هر جا محوریت مسجد و حضور مردم فعال باشد ما شاهد آرامش و آسایش در محلات و در بین مردم هستیم.

🔹 ایشان در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه این مسجد علاوه بر برنامه های روزانه خود نقش و جایگاه مصلای نمازجمعه را نیز در شهرستان دارد از همه دستگاه های اجرایی و متولی شهرستان درخواست کرد که توجه ویژه ای به مکان و تجهیز و رفع مشکلات آن داشته باشند.

🔹 فرماندار پردیس در این نشست که با حضور حجت‌الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان، گرمابدری فرمانده سپاه، کریمی صالح معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، رئیس دفتر امور مساجد شرق استان تهران، کارخانه شهردار پردیس و رؤسای اداره تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی در مسجد الغدیر پردیس برگزار شد ضمن تشکر از زحمات و تلاش های حجت‌الاسلام امام جماعت مسجد و همراهی هیات امنا، بسیج خواهران و برادران و مرکز نیکوکاری مسجد، توان مدیریتی بالا، توجه به جوانان، استفاده از توان تخصصی افراد، برخورد مناسب، اعتماد سازی در بین اهالی محل را از شاخصه های بارز امام جماعت مسجد دانست.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir