مسابقات کبدی بانوان استان تهران در پردیس برگزار شد

مسابقات کبدی المپیاد ورزشی امیدهای آینده استان تهران در شهر بومهن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، مسابقات کبدی المپیاد ورزشی امیدهای آینده که با هدف استعدادیابی برای دومین سال متوالی در حال برگزاری است امروز در شهر بومهن برگزار شد.

امام جمعه، معاون سیاسی انتظامی فرماندار، معاون اجرایی سپاه و رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، رییس هیت کبدی استان تهران، دبیر فدراسیون کبدی کشور و معاون امور ورزش و بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران از مهمانان افتتاحیه این مسابقات بودند.

حسین عنصری رئیس هیأت کبدی استان تهران در این مراسم به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر گفت: برنامه ای ۴ ساله برای استان تهران تدوین شده و سال گذشته تلاش کردیم نسبت به حمایت و تقویت تیم های موجود اقدام کنیم.

عنصری افزود: الان بدنبال پشتوانه سازی بوده و بیشتر هدف خود را در شهرستان های استان تهران معطوف کرده ایم که با توجه به پتانسیل موجود شهرستان پردیس را برای اجرای این مسابقات انتخاب کردیم.

وی اضافه کرد: اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس همکاری بسیار خوبی در راستای برگزاری این مسابقات و انجام امر استعداد یابی داشته است.

رییس هیئت کبدی استان تهران خاطر نشان کرد: پیش از این مسابقه ای در رامسر برگزار شده و تعداد کل تیم های شرکت کننده از کشور ۸ تیم نوجوان بوده است، اما هم اکنون تنها  تیم در استان تهران فعالیت دارند.

عنصری تاکید کرد: افزایش تعداد تیم های فعال قانع کننده نبوده و در نظر داریم با استعداد یابی مجدد جمعیت ۴ هزار نفره ای که در مجمع انتخاباتی اعلام کرده بودیم را به دست آوریم.

وی اضافه کرد: با توجه به تعداد پایین افراد بومی در شهرستان پردیس و حضور افرادی از اقسا نقاط ایران اسلامی این رشته می تواند از جایگاه بالایی برخوردار باشد.

رییس هیئت کبدی استان تهران ادامه داد: با توجه به کم هزینه و گروهی بودن این رشته ورزشی، مناطقی که از تمکن مالی بالایی برخوردار نیستند می توانند در این رشته فعالیت خوبی داشته باشند.

عنصری تصریح کرد: از مسوولین شهرستان پردیس انتظار می رود با وجود رشد روز افزون جمعیت در این منطقه امکانات ورزشی موجود را افزایش دهند، چرا که در آینده نزدیک این سرانه برای جمعیت کافی نخواهد بود.

وی گفت: طی جلسه ای مقرر شده که یک سالن اختصاصی برای رشته احداث شود و فعالیتهایی هم در این راستا انجام شده است.

مسابقات امیدهای آینده نوجوانان در رشته کبدی بخش بانوان که مابین تیم های شمالشرق – ورامین – پردیس الف و ب – شمالغرب و شهرری برگزارشده و با کسب مقام قهرمانی تیم شمالشرق، نایب قهرمانی تیم شمال غرب و مقام سوم مشترک دو تیم ورامین و پردیس الف به پایان رسید.

kabedi-6 kabedi-7 kabedi-8 kabedi-9 kabedi-10 kabedi-1 kabedi-2 kabedi-3 kabedi-4 kabedi-5انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *