برای نخستین بار:

مسابقات انتخابی کشتی فرنگی استان تهران در پردیس برگزار شد/ خانه کشتی پردیس در هفته دولت افتتاح می شود

رییس هیئت کشتی شهرستان پردیس در حاشیه مسابقات انتخابی کشتی فرنگی استان تهران از افتتاح خانه کشتی پردیس در هفته دولت خبر داد.

کوروش گلریز معاون شهردار پردیس و رییس هیئت کشتی شهرستان پردیس در حاشیه برگزاری مسابقه انتخابی کشتی فرهنگی استان تهران به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر گفت: مسابقات انتخابی کشتی فرنگی جوانان استان تهران در شهر پردیس در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: با توجه به امکانات و زیر ساختهای موجود از جمله خانه کشتی و سالن ورزشی شهدای گمنام شهرداری طی بازدید مسئولین هیئت کشتی استان تهران مقرر شد این مسابقات در این شهر برگزار شود.

رییس هیئت کشتی شهرستان پردیس با اشاره به تاثیر امکانات پایه ای و زیرساختهای مناسب برای انتخاب محل برگزاری مسابقه توضیح داد: در این برنامه ما پذیرای حدود ۲۲۰ نفر از ورزشکاران عزیز استان تهران و دو استان همجوار هستیم که امیدواریم با برگزاری این دست مسابقات در پیشرفت ورزش کشتی شهرمان سهیم باشیم و قدمهای موثری در این راستا برداریم.

معاون شهردار پردیس اضافه کرد: خانه کشتی یکی از سالن های منحصر به فرد شرق استان تهران با تجهیزات کامل بوده که مورد تایید هیئت کشتی استان قرار گرفته است.

گلریز تصریح کرد: تصمیم داریم با بهره برداری از خانه کشتی در هفته دولت در پیشرفت سطح ورزش شهر مفید واقع شویم.

DSC_0052

DSC_0029

DSC_0038

مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس نیز در این خصوص اظهار داشت: ورزش همیشه توام با نشاط و شادابی است هرچقدر گسترده تر و وسیع تر باشد به معنای پخش و گسترش بیشتر نشاط و شادابی است.

وی سلامت جامعه را نتیجه این نشاط و شادابی برشمرده و تاکید کرد: برگزاری اینگونه مسابقات در شهرستان می تواند باعث ارتقاء سطح ورزش در شهرستان شده، نشاط و شادابی را برای ساکنین آن به ارمغان بیاورد و باعث گردش اقتصادی در سطح شهرستان شود.

عالی ترین مقام دولتی شهرستان پردیس تصریح کرد: امیدواریم که با کاملتر شدن و تقویت امکانات و تجهیزاتمان بتوانیم میزبان ورزشهای استانی و بین المللی در شهرستان باشیم.

حیدری در خصوص هدف اداره ورزش و جوانان در زمینه معرفی پردیس بعنوان یک شهرستان ورزشکار در سطح استان تهران خاطر نشان کرد: رویکرد اداره ورزش رویکرد مناسبی است و قطعاً با برگزاری چنین مسابقاتی به این اهداف و رویکردها خواهیم رسید.

DSC_0031 DSC_0035

محمد سیفی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر گفت: برای اولین بار در سطح شهرستان توانستیم میزبان برگزاری دو مسابقه مهم باشیم، مسابقه اول پرورش اندام شرق استان تهران با حضور ۱۵۰ شرکت کننده بود که در سطح بالایی برگزار شد، دومین مسابقه هم مسابقه انتخابی کشتی استان تهران است که این دوره از مسابقات هم با حضور ۲۲۰ شرکت کننده در سطح بالایی برگزار شد.

وی از حضور سه مهمان از استانهای توابع مثل مازندران، البرز و قم در این مسابقات خبر داده و اظهار داشت: همیشه اسم شهرستان پردیس را بعنوان مسکن مهر می شناختند.

سیفی متذکر شد: امروز تمام شهرستان های توابع استان تهران می دانند که پردیس جایگاه و مهد ورزشکارانی از اقسا نقاط مختلف کشور است که در این شهر سکنا گزیده و حرف برای گفتن دارند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: با برگزاری این دست مسابقات قطعاً نگاه مسئولین هیئت کشتی استان تهران و مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران به شهرستان ما عوض خواهد شد و توجه به خصوص و ویژه ای را به شهرستان ما خواهند داشت.

وی با اشاره به پتانسیل موجود، اضافه کرد: امیدواریم طی یکی دو سال آینده با بهره برداری از فضاهای ورزشی بخش خصوصی و مهیا شدن زیر ساختهای شهرستان بتوانیم مسابقات کشوری و جهانی را در سطح شهرستان برگزار کنیم.

DSC_0055 DSC_0059 DSC_0064 DSC_0072

انتها پیام/

ارسال دیدگاه