فرماندار پردیس

مسئولان از ظرفیت‌های گروه‌های جهادی و تشکل‌های مردمی برای رفع مشکلات استفاده کنند

پردیس خبر_ ظفر پورابراهیم فرماندار شهرستان پردیس در جلسه شورای اداری شهرستان که در حرم مطهر حضرت امام خمینی رحمه الله برگزار شد، بر استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی و تشکل‌های مردمی برای رفع مشکلات تاکید کرد.

🔹 پورابراهیم با اشاره به اینکه مسئولان باید بیشتر تابع قوانین و مقررات باشند و از ظرفیت‌های قانونی در بحث خدمت جهادی استفاده کنند، گفت: از مسئولان می‌خواهیم بیشتر در میان مردم باشند و سامانه های ارتباط مردمی را احیا کنند تا بتوانند از ظرفیت گروه‌های جهادی و تشکل‌های مردمی برای رفع مشکلات عدیده شهرستان بهره ببرند.

🔹 فرماندار پردیس خاطرنشان کرد: جلسات شورای اداری باید تخصصی تر و کارگروهی تر شود، به همین دلیل عهدنامه و منشور خدمت رسانی به مردم را تدوین و به امضای همه مدیران خواهیم رساند تا برنامه محوری، اولویت همه ادارات باشد زیرا ما موظفیم اگر می توانیم برای رفع مشکلاتی که حتی در حیطه مسئولیت ما قرار ندارد، تلاش کنیم.

🔹 رئیس شورای اداری شهرستان پردیس استفاده از ظرفیت های بالا دستی استانی و کشوری را برای رفع مشکلات شهرستان بسیار کارگشا دانست و افزود: مدیران ادارات باید کمبودها و کاستی ها را به مدیران استانی خود انتقال دهند و مطالبات بودجه‌ای و مالی را تصمیم سازی و اعتبارات را پی گیری کنند و تعامل خود را با مجموعه های استانی و دیگر شهرستانها هدفمند ادامه دهند زیرا ما برای حل مشکلات شهرستان نیازمند همت، همدلی و همکاری مضاعف در میان ادارات شهرستانی و استانی هستیم.

🔹 پور ابراهیم شیوع سویه امیکرون را نگران کننده دانست و افزود: وضعیت شهرستان بر اساس گزارش‌های شبکه بهداشت ودرمان قرمز است بنابراین مردم باید برای دریافت دوز سوم واکسن کرونا تشویق و هدایت شوند و پرسنل ادارات نیز لازم است به صورت فوری دوز سوم را تزریق کنند و شبکه بهداشت و درمان به همراه ادارات متولی در حوزه های تبلیغی، تبیینی و اطلاع رسانی اقدامات لازم را در اسرع وقت انجام دهند.

🔹 حضور روسای ادارات در جلسات شهرستانی یکی دیگر از مواردی بود که فرماندار پردیس بر آن تاکید کرد و افزود: مدیران باید خودشان شخصاً در جلسه هایی که به صورت شهرستانی برگزار می شود حاضر شوند یا اگر نماینده‌ای معرفی می‌کنند به صورت تام‌الاختیار و با اطلاعات کامل حاضر شوند تا بتوان در رابطه با موارد مهم شهرستان تصمیم گیری های نهایی را انجام داد.

🔹 فرماندار پردیس آماده سازی زیرساخت‌های دولت الکترونیک در ادارات شهرستان را نیز بسیار مهم دانست و گفت: دولت هزینه‌هایی را انجام داده و زیرساختی را فراهم کرده که همه ادارات بتوانند در بستر آن اقدامات خود را به سرعت انجام و مکاتبات اداری را به نتیجه برسانند، بنابراین همه ادارات باید در راستای راه اندازی دولت الکترونیک سریعاً اقدامات خود را انجام و گزارش آن را به فرمانداری ارائه دهند.

🔹 پورابراهیم افزود: ما می‌خواهیم در دولت مردمی آقای رئیسی کار جهادی انجام دهیم و کارکنان باید آماده کار جهادی باشند بنابراین باید مشکلات پرسنل را برطرف کنیم و پیگیری های لازم را در خصوص ورزش، مسکن و رفاهیات کارمندان از طریق قانونی انجام دهیم.

🔹 این مقام مسئول همچنین فعالیت قوی تر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر را لازم دانست و افزود: این ستاد می‌تواند برای جلوگیری از تعدد شکایات و پرونده‌های قضایی در میان اقشار و اصناف مختلف وارد عمل شده و با اقدامات ایجابی، حمایتی و تبلیغی از ناهنجاری‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف کم کند.

🔹 فرماندار پردیس در پایان جهاد تبیین را که از فرمایشات مقام معظم رهبری است، بر همه مسئولان واجب دانست و گفت: وضعیت اطلاع رسانی و روابط عمومی در ادارات شهرستان باید بهبود پیدا کند و امیدواریم با تشکیل قرارگاه رسانه‌ای بتوان نقص های موجود در اطلاع رسانی شهرستان را پوشش داد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه