مسئلولان افغانستان در سکوت از مسکن مهر پردیس بازدید کردند

وزیر شهرسازی و سفیر افغانستان در ایران روز گذشته و در سکوت رسانه ای از پروژه های شرکت عمران شهر پردیس دیدن کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، روز گذشته نصیر احمدنور سفیر افغانستان در ایران، منصورنادری وزیر شهرسازی کشور افغانستان و هیئت همراه به همراه برخی از مدیران و مسئولان شهرستان پردیس از مسکن مهر این شهرستان بازدید کردند.
بنا بر گزارش خبرگزاری فارس از این دیدار، این بازدید برای توسعه شهرسازی، تبادل مهندسی ساختمان و صادرات صنعت راه و ساختمان ایران به کشور دوست و همسایه، افغانستان صورت گرفت.
گفتنی است برخی از مسئولین شهرستان شرکت عمران پردیس را متولی این امر دانستند اما مسئول واحد روابط عمومی این اداره از پاسخگویی به دو خط تلفن همراه خود از سوی خبرنگار ما خودداری کرد، لازم به ذکر است سومین خط تلفن نامبرده نیز خاموش بوده و واحد نگهبانی این شرکت از ورود خبرنگار ما به شرکت ممانعت بعمل آورد.
شاید بتوان این امر که پس از بازگشت مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت عمران از آمریکا و ایتالیا اتفاق افتاد را از ثمرات این سفرها دانست.
شنیده ها حاکی از آن است که سفر مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت عمران به لس آنجلس و ایتالیا در حالی اتفاق افتاده که برخی از کارکنان این شرکت چند ماه حقوق معوقه داشته اند.
خبرنگار یکی از رسانه ها که تنها خبرنگار حاضر در این مراسم بوده است، پیش از این نیز رابطه تنگاتنگی با این شرکت داشته و ضمن انتشار اخبار دلخواه این شرکت، در جلسه ای که مدیر عامل پیشین شرکت عمران، در مسجد الغدیر با نمایندگان متقاضیان مسکن مهر داشت؛ مانع ضبط و تهیه گزارش دیدار از سوی خبرنگار پردیس خبر شد.
در جلسه ای که در مرداد ماه سال جاری با حضور محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی، لاله افتخاری نماینده مردم پردیس در مجلس شورای اسلامی، مدیران و مسئولان شرکت عمران پردیس در سالن جلسات فرمانداری شهرستان پردیس برگزار شده بود و ورود خبرنگار ما با واکنش برخی از حضار و مسئولین جلسه مواجه شد، خبرنگار رسانه ای که بیشتر به تعریف و تمجید از فعالیتهای شرکت عمران می پردازد پیش از خبرنگار ما در جلسه حضور داشت، البته در این جلسه نیز از ضبط مراسم توسط خبرنگار ما جلوگیری بعمل آمد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *