همزمان با چهل و سومین سالگرد هفته بسیج؛

مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج شهرستان پردیس افتتاح می شود

پردیس خبر _ فرمانده سپاه شهرستان پردیس از اجرای ۱۴۸ عنوان برنامه و ۴ افتتاحیه در هفته بسیج خبر داد.

🔹پاسدار ابراهیم گرمابدری فرمانده سپاه شهرستان پردیس طی نشست خبری با اصحاب رسانه بمناسبت هفته بسیج به تشریح برنامه های این هفته در شهرستان پرداخت .

🔹وی با بیان اینکه در این ۴۳ سال از بسیج همیشه بعنوان شجره طیبه یاد شده، گفت: بسیج هر روز با اقتدار تر از گذشته در میدان حضور دارد و بسیجیان ما امروز در مسیری هستند که بنیان‌گذار انقلاب بدان افتخار می‌کرد .

🔹وی ادامه داد: امروز بسیج در عرصه های مختلف در میدان حضور دارد چه در فعالیت های تربیتی آموزشی و چه خدمت رسانی و امنیتی مانند سیل و زلزله، بحران کرونا و حوادث اخیر آنها بدون هیچ چشم داشتی در میدان بودند.

🔹فرمانده سپاه شهرستان با اشاره‌ به رشادت های بسیجیان طی این سالها بویژه حوزه‌های امنیتی گفت: فقط در وقایع اخیر اغتشاشات ۸۵ شهید جان خود را برای نظام و امنیت مردم تقدیم کردند که ۶۵ درصد آنها از بسیجی بودند که مظلومانه بشهادت رسیدند.

🔹فرمانده سپاه شهرستان پردیس به شعار امسال هفته بسیج اشاره داشت و گفت: شعار محوری بسیج در سال ۱۴۰۱ “بسیج خدمتگزار ملت ایران” است و طی روز شمار هفتگی بسیج هر روز با یک نام مشخص شده که بسیج مظهر سازندگی، مسجد محوری، نوآوری و جهاد علمی، بسیج مظهر مردم سالاری ومظهر جهاد و شهادت و ایمان و در آخر بسیج مظهر مقاومت و اقتدار ملی می باشد.

🔹سرگرد گرمابدری ادامه داد: امسال ۱۴۸ عنوان برنامه در رده های مختلف اجرا خواهد شد که ۱۴ عنوان برنامه شاخص در سطح شهرستان داریم و

برگزاری مراسم مالک اشتر با تقدیر از رده های برتر بسیج، برپایی نمایشگاه اسوه در بوستان نورالشهدا، تجمع شکوه مقاومت با حضور گردان ها و میقات الصالحین در نماز جمعه خواهد بود.

وی ادامه داد: رژه باشکوه خودرویی و نشست های مشترک با فرماندهان پایگاه ها و برگزاری پویش من بسیجی هستم و مسابقه کتابخوانی از دیگر برنامه هاست.

🔹وی به چندین افتتاح هم در هفته بسیج اشاره کرد و اظهارداشت: آیین افتتاح مرکز فرهنگی هنری بسیج در فاز یک پردیس، افتتاح بازارچه اقتصاد مقاومتی یاس یک در شهر پردیس، سالن ورزشی شهید حجازی و مجتمع نان برکت از آن جمله است.

🔹وی در مورد مرکز افرینش های فرهنگی هنری بسیج گفت: آماده سازی این مرکز ده ماه طول کشید و مجموعه در حوزه رسانه و آموزش دوره های خبر فعالیت می کند.

 

🔹وی گفت: کلنگ زنی بازارچه اقتصاد مقاومتی یاس ۲ و ۳ در فازهای ۱۱ و ۸ و افتتاح دفتر حقوقی شهدا مجموعه دادگستری در هفته بسیج از دیگر برنامه های پیش رو در هفته بسیج است.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس