فرمانده سپاه پردیس:

مرزهای ما از ایران اسلامی عبور کرده است

فرمانده سپاه شهرستان پردیس گفت: ما امروز شاهد این هستیم که مرزهای ما از ایران اسلامی عبور کرده و امروز در منطقه آسیا در آن طرف میهن اسلامی مان در سوریه درعراق و یمن و لبنان هستیم.

حمیدرضا توسلی فرمانده سپاه شهرستان پردیس در حاشیه مراسم تشییع و تدفین شهید مدافع حرم فه خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر گفت: در اولین روز هفته بسیج ما میزبان شهید مدافع حریم بودیم.
وی اظهار داشت: امروز یک سوم از بسیجیان گردان بیت المقدس و امام حسین (ع) این شهرستان برای رزمایش الی بیت المقدس که در سطح کشور برگزار خواهد شد اعزام می شوند.
فرمانده سپاه شهرستان پردیس تاکید کرد: ما امروز چند برنامه متمرکز داشتیم، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی، انتظامی و عوامل بسیج به مناسبت هفته بسیج، مراسم تشییع و تدفین شهید سید مرتضی حسینی مدافع حرم و اعزام یک سوم از گردانهای بیت المقدس و امام حسین (ع) برای رزمایش الی بیت المقدس از برنامه های اجرا شده بود.
توسلی اذعان داشت: مردم امروز با حضورشان نشان دادند که هنوز که هنوز است دوستدار این انقلاب و شهدا هستند و خودشان را مدیون شهدا می دانند.
وی خاطر نشان کرد: امروز بومهن و پردیس حال و هوای دیگری به خودش گرفت و بسیجیان مجدداً با شهدا و آرمانهای شهدا، شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس و شهدای دفاع از حرم آل الله تجدید بیعت کردند و نشان دادند که حاضرند با جان فشانی خودشان به فرمان ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) بیایند و در کف میدان باشند و تا آخرین قطره خونشان برای دفاع از انقلاب اسلامی حضور پیدا کنند.
فرمانده سپاه پردیس تصریح کرد: امروز وظیفه بسیجی ابتدا بصیرت، دشمن شناسی و دشمن ستیزی است. ما امروز شاهد این هستیم که مرزهای ما از ایران اسلامی عبور کرده و امروز در منطقه آسیا در آن طرف میهن اسلامی مان در سوریه درعراق و یمن و لبنان هستیم.
توسلی ادامه داد: امروز صهیونیسم و حامیان آمریکا بعنوان داعش، تکفیری و ضد اسلام در منطقه خاور میانه و بدنبال مبارزه هستند ما هم اگر دشمن امروزمان را خوب نشناسیم و بسیجی اگر بصیرت نداشته باشد و دشمن امروز خودش را نشناسد نمی تواند خوب مبارزه بکند.
وی اضافه کرد: ما هنوز لبیک گوی امام و رهبرمان هستیم و حاضریم برای دفاع از میهن اسلامی و دفاع از انقلاب اسلامی جان فشانی کنیم.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *