امام جمعه پردیس

مردم پردیس الویت آخر نمایندگان مجلس نباشند

پردیس خبر_ حجت الاسلام حسینی گفت: اصحاب رسانه و مسئولان ستاد های تبلیغاتی نمایندگان مجلس باید امروز از آنها مطالبه گر باشند.

🔹 نمازجمعه ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ شهرستان پردیس به امامت حجت‌ الاسلام سید حسین حسینی امام جمعه و با حضور گسترده مردم شریف و ولایتمدار شهرستان پردیس با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله‌ گذاری اجتماعی در مصلی نماز جمعه (مسجد الغدیر) برگزار شد.

🔹 حجت الاسلام سیدحسین حسینی امام جمعه شهرستان پردیس در خطبه های امروز با بیان اینکه مرحوم آیت‌ الله صافی گلپایگانی را باید از انقلابی ‌ترین فقهای معاصر دانست، فرارسیدن دهه فجر و اعیاد ماه مبارک رجب را تبریک گفت و اشاره کرد:رهبر حکیم انقلاب اسلامی مرحوم آیت الله العظمی صافی را “مرجع بصیر” نامیدند؛ کسی که از دوران جوانی و مبارزات سیاسی دوران پهلوی تا نهضت امام خمینی(ره) و استقرار نظام جمهوری اسلامی همواره در میدان حضور داشته و نقش ‌آفرینی کرده است.

🔹 وی افزود: مرور ‌مجموعه دیدگاه ‌ها و مواضع آیت‌ الله العظمی صافی گلپایگانی و اهتمام و حساسیت این فقیه برجسته نسبت به دفاع از انقلاب و روز قدس و محفوظ ماندن شورای نگهبان و… نشان می‌دهد که ایشان همواره از استوارترین فقهای معاصر بر اصول انقلاب اسلامی و همواره یار و ناصر امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب در برهه ‌های حساس کشور بوده‌ اند.

🔹 امام جمعه پردیس همچنین در بخشی از خطبه های نماز جمعه امروز اظهارداشت: اینهمه فریاد زده شد که نمایندگان مجلس به شهرستان پردیس بیایند و درد مردم را درک بکنند و حل بکنند که متاسفانه یکی دو نفر مختصر آمدند و رفتند و پشت سرشان را هم نگاه نکردند و این بی اعتنایی نمایندگان نمیدانم چه معنایی دارد ؟

🔹 وی افزود: امیدوارم مردم پردیس برای نمایندگان در اولویت آخر نباشند.

🔹 حجت الاسلام حسینی تاکید کرد: مسئولین باید از نمایندگان مطالبه گری بکنند و اصحاب رسانه نیر وظیفه دارند از نمایندگان مطالبه گر باشند و آن کسانی که واسطه بودند و برای نمایندگان هم تبلیغ میکردند و پول خرج میکردند مطالبه گری بکنند.

🔹 وی یادآور شد: خوشبختانه مسئولین شهرستانی با عنایت ویژه فرماندار و فرمانده سپاه و سایر مسئولین در تلاش هستیم تا برخی از وزرا را به شهرستان دعوت کنیم تا مشکلات شهرستان با سرعت بیشتری مرتفع بشود.

🔹 ایشان خطاب به مسئولین شهرستان گفت: درخواست داریم هر کدام از آنها در حیطه مسئولیتیِ خود، مشکلات را احصاء بکنند و با ادارات استانی و کشوری خود در میان بگذارند و تلاش بکنند تا مشکلات مردم حل و فصل شود و مرتب نگویند نمی شود! و یا امکان ندارد!

🔹 حسینی با بیان اینکه ما مشکل لاینحل در شهرستان نداریم، اظهارداشت: اگر همه مسئولین جهادی و انقلابی بیایند پای کار قطعاً خیلی از مشکلات حل خواهد شد.

🔹 وی افزود: مردم از مسئولی که کار نکند و نتواند مشکل مردم را حل کند و یا خدای ناکرده مسیر را ببندد و قفل بکند و مشکلات به هم بپیچد و رنج مردم را افزایش بدهند نخواهند گذشت. و ما به همچین مسئولی هم نصیحت میکنیم و هم او را دعوت به همکاری میکنیم.

🔹 امام جمعه پردیس تاکید کرد: همین مردمی که برای این انقلاب جان دادند، جوان دادند، در برابر مشکلات و تحریم های ظالمانه و شکننده استقامت کردند و آبروی این نظام و انقلاب را حفظ کردند، آیا سزاوار است که امروز که این مردم در سختی هستند ما رهایشان کنیم؟ مثلا از نبود امکانات مانند آب و برق و گاز محروم باشد و از خیلی از امکانات البته در برخی مناطق، محروم باشند و ما به دادشان نرسیم و بگذاریم در سرمای زمستان عذاب بکشند، آیا این درست است؟

🔹 وی افزود: با اتفاقات پیش آمده تکلیف مردم چیست؟ باید آنها را رها کنیم تا در مشکلات و سختی‌ها عذاب بکشند؟ یا به ضرر مردم کارکرد؟ یا اینکه بیاییم برای این مناطق خاص چاره ای بیاندیشیم و اصلاح بکنیم تا هم قانون و هم حال مردم رعایت بشود؛ این شدنی است و نیاز به روحیه و اقدام جهادی و انقلابی دارد.

🔹 امام جمعه پردیس به مشکلات مردم منطقه مثل بیمارستان، آنتن صدا و سیما، آرامستان و بلاتکلیفی اسناد ملکی بومهن و یا چند شهرکی که مشکلاتشان حدود ۱۰ سال است حل نشده و مردم دارند متضرر میشوند و زندگی ها به همین خاطر از هم میپاشد و یا عدم تحویل واحدها که بیش از ده سال است که مردم را در انتظار قرار داده که مسئولین مربوطه به جد در تلاش هستند .

🔹 امام جمعه پردیس همچنین به  برنامه های ایام الله دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۰ در شهرستان پردیس اشاره کرد و گفت: برنامه های ایام الله دهه فجر در شهرستان پردیس با همت مسئولین و مساجد و مردم بدلیل گسترش موج ششم کرونا، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به صورت غیرمتمرکز انجام خواهد گرفت و افتتاح های خوبی را در سطح شهرستان خواهیم داشت و جشن‌های خوبی در حال برگزاری است.

🔹 وی در مورد راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: طبق آخرین اعلام ها بصورت خودرویی برپا خواهد شد اما برای جزییات برگزاری منتظر جلسه رییس جمهور با ستاد کرونا هستیم که دستورات با توجه به شرایط کنونی اعلام و از طریق رسانه ها منتظر خواهد شد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه