فرمانده سپاه پردیس:

مردم خود را بدهکار انقلاب می دانند

فرمانده سپاه پردیس گفت: مردم خود را بدهکار انقلاب می دانند و دغدغه انقلاب دارند و دلواپس انقلاب هستند و این خودش باعث شده بود مردم حضور پررنگی داشته باشند.

حمیدرضا توسلی فرمانده سپاه شهرستان پردیس در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر گفت: امروز در سه منطقه در شهرستان پردیس جاجرود و بومهن و پردیس مراسم راهپیمایی را برگزار کردیم و این راهپیمایی از دو بعد نسبت به راهپیمایی های سال گذشته پررنگتر پر شورتر و با شکوهتر و با حضور گسترده تر برگزار شد.

وی اضافه کرد: بعد اول اینکه مردم خود را بدهکار انقلاب می دانند و دغدغه انقلاب دارند و دلواپس انقلاب هستند و این خودش باعث شده بود مردم حضور پررنگی داشته باشند.

توسلی ادامه داد: بعد دوم بحث افزایش جمعیت بود که ما بعد از اینکه بارگزاری جمعیت در مسکن های مهر در شهرستان پردیس اتفاق افتاد ما هم افزایش جمعیت داشتیم و این باعث شد که امسال نسبت به سالهای گذشته حضور جمعیت بیشتری را در راهپیمایی شاهد باشیم.

فرمانده سپاه پردیس تاکید کرد: اما همه اینها بهانه است و مردم که دلبند انقلاب هستند، دنبال این هستند که هر بار فرصتی پیدا بکنند و تجدید بیعتی با امام، آرمانهای امام و شهدا و انقلاب داشته باشند.

وی تصریح کرد: امروز حضور نوجوانان، جوانان، دانش آموزان، دانشجویان و ورزشکاران و همه اقشار مختلف مردم و همه مردم دل انقلاب را شاد کردند و با این حضورشان در راهپیمایی تجدید بیعتی با آرمانهای امام داشتند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *