فرمانده سپاه پردیس:

مردم بدنبال ادای دین خود به شهدا هستند

فرمانده سپاه پردیس گفت: مردم ما با حضور در مراسم شهدا دین خود را به آنان ادا کرده و با ولایت فقیه، امام راحل و انقلاب بیعت مجدد می کنند.

 

برادر پاسدار حمیدرضا توسلی پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج علی ابن موسی الرضا(ع) شهرستان پردیس در حاشیه مراسم وداع با شهدای گمنام شهر بومهن به خبرنگاران گفت: یکی از این شهدا در عملیات فاو و دیگری در عملیات کربلای چهار به شهادت رسیده اند.

توسلی با سنگین خواندن این دو عملیات گفتاظهار داشت: تعداد شهدای عملیات کربلای چهار بالا بوده و رزمندگان عملیات فاو نیز در یک عملیات ایذایی به شهادت رسیده اند.

فرمانده سپاه پردیس افزود: از سال پیش پیگیر تدفین شهدا بوده ایم، اماکن مختلفی توسط شورا و شهرداری معرفی شده و در نهایت بوستان برکت انقلاب از سوی کمیته مفقودین انتخاب شد.

وی با اشاره به اینکه شهدا صبح فردا تشییع و تدفین می شوند خاطر نشان کرد: حضور شهدای گمنام در شهر بومهن را همراه و همگام با همکارانمان  طبق وظیفه خود پیگیری کردیم که با حمایتهای شورای شهر، معاونت عمرانی و روابط عمومی شهرداری بومهن این امر محقق شد.

توسلی اضافه کرد: اتفاقات دست به دست هم دادند تا پیکر این شهدا در روز شهادت حضرت زهرا (س) تشییع شوند.

فرمانده سپاه پردیس گفت: شهدای گمنام صبح وارد شهرستان شده اند و در برنامه های مختلفی از جمله بزرگداشت ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان، دو مراسم ویژه از سوی خواهران و مراسم وداع شرکت کرده اند.

وی اضافه کرد: مراسم تشییع و تدفین این شهدا صبح فردا از ساعت ۱۰ صبح در شهر بومهن آغاز می شود که نقطه تجمع ابتدایی مسجد جامع شهر بومهن است که با تشریفات و هیئت سینه زنی به استقبال شهدا که از سمت مسجد امام زمان(عج) به سمت مسجد می‌آیند خواهیم رفت.

توسلی تاکید کرد: مردم ما با حضور در مراسم شهدا دین خود را به آنان ادا کرده و با ولایت فقیه، امام راحل و انقلاب بیعت مجدد می کنند.

فرمانده سپاه پردیس تصریح کرد: رهبر ما همواره جوانان را به روحیه انقلابی دعوت کرده اند و جوانان نیز این دعوت را لبیک می گویند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *