فرمانده سپاه پردیس:

مردم ایران مقتدرانه ایستاده اند

فرمانده سپاه پردیس با اشاره به تهدیدات و تبلیغات دشمنان از ایستادگی مقتدرانه مردم ایران زمین سخن گفت.

حمیدرضا توسلی فرمانده سپاه شهرستان پردیس در گفتکو با خبرنگار پایگاه پردیس خبر گفت: دشمن همه ساله تلاش داشته که حضور مردم در مراسم خاص انقلاب را کمرنگ کند.
وی زنده نگه داشتن مراسم مخصوص انقلاب را جزو افتخارات مردم ایران برشمرده و ادامه داد: دشمن در تلاش است اتفاقاتی بیفتد که نتوانیم از حضور مردم بهره برداری لازم را داشته باشیم. امروز هم دشمن در تلاش است که مردم را از حضور در این چنین مراسم منصرف کرده و حضورشان را کمرنگ کند.
فرمانده سپاه پردیس تاکید کرد: غیر ممکن است مردم بصیر، هوشیار و ولایتمدار ایران اسلامی در برابر این تهدیدات کاذب سرخم کنند و به نقشه هایشان دل ببندند.
توسلی خاطر نشان کرد: با توجه به این موضوعات هسته ای دشمن دارد تلاش می کند که عزت ایرانی را زیر پا بگذارد، اما هم نسل امروز و هم نسل گذشته بیدار هستند و مقتدرانه از نظام و انقلاب اسلامی دفاع می کنند.
وی سخنان دشمنان را مبنی بر درخواست بازدید از مراکزی در ایران غلط خوانده و با اشاره به فکت شیت مطرح شده اذعان داشت: شما اقدامی را که خانواده شهدا و مردم در مقابل آن فکت شیت داشتند دیدید که حتی با حضور آنها در کشورمان چه برای بازدید و چه برای مصاحبه مخالفت کردند.
فرمانده سپاه پردیس اضافه کرد: دشمن تمام تلاشش را کرده که این انقلاب اسلامی و این نهالی که به دست امام کاشته و با خون شهیدان آبیاری شده است را از ما بگیرد اما ما چنین اجازه ای را نمی دهیم.
توسلی پیش رو بودن مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی را یاد آور شد و بیان کرد: حضور مردم را در این مراسم باشکوه خواهید دید و این مسئله به شما ثابت خواهد شد.
وی با تاکید به سخنرانی مقام معظم رهبری در این مراسم اظهار داشت: صحبتهای رهبر انقلاب را به سر و جان و گوش دل می سپریم و در آن زمینه اقدامی عملی خواهیم داشت.
فرمانده سپاه پردیس تصریح کرد: می دانیم و اعتقاد داریم مانند گذشته که دشمن تلاش می کرد مردم نیایند و در این مراسم شرکت نکنند حضور مردم را در این برنامه خواهیم دید.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

  1. مرتضی پاسخ

    پس چی. با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم.