استاندار تهران:

مردمی بودن اربعین حسینی بزرگ‌ترین واقعه تاریخی جهان است

پردیس خبر _ آخرین جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی (ع) استان تهران با حضور محسن منصوری استاندار تهران، قاضی عسگر تولیت حرم عبدالعظیم حسنی، نایبی جانشین ستاد اربعین حسینی، حمید زمانی فرماندار ویژه شهرستان، مدیران، نیروهای انتظامی و سایر مسئولین در سالن دانشکده شیخ مفید برگزار شد.

🔹پردیس خبر به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛محسن منصوری استاندار تهران از ثبت نام ۹۰۰موکب برای برگزاری راهپیمایی«دلدادگان حسینی»خبر داد و گفت: با توجه به عدم برگزاری دوساله مراسم حضور چهار میلیون نفر برای امسال پیش بینی شده است.

 

🔹استاندار تهران افزود: مبدا راهپیمایی «دلدادگان حسینی» میدان امام حسین تهران و مقصد حرم عبدالعظیم حسنی (ع) است که به صورت پیاده طی میکنند افزود: تا امروز ۹۰۰ مو کب برا ی پذیرایی در این مراسم ثبت نام کرده اند.

 

🔹منصوری عنوان کرد: دستگاههای اجرایی، شهرداریها و نیروی انتظامی و راهور و و مدیریتهای کلان در فرمانداریها آماده برگزاری این مراسم هستند و چون این مراسم ملی است، از لحاظ فرهنگی و اجتماعی و معنوی اهمیت دارد.

 

 

🔹در ادامه این مراسم سرتیپ دوم پاسدار محمود توکلی هماهنگ کننده سپاه حضرت محمد رسول اللّه(ص) تهران با بیان اینکه انشالله نام جاماندگان به دلدادگان تغییر پیداخواهد کرد گفت: راهپیمایی جاماندگان اربعین از سال ۹۱ با ایده بچه های بسیج جنوب تهران آغاز شد و سال به سال با استقبال باشکوه مردم گسترش پیدا کرد و در سال ۹۸ قریب به سه و نیم میلیون نفر در این مراسم شرکت کردند.

 

🔹او افزود: در سال جاری جلسات از ۲ ماه گذشته با تشکیل هفت کمیته شامل امنیت، ترافیک، سلامت، فضاسازی، تبلیغات رسانه ای و … شروع به کار کرده است.

 

🔹سرتیپ دوم پاسدار محمود توکلی از ثبت نام ۹۰۰ موکب خبرداد گفت: حدود ۶۰ درصد از مواکب در قالب پذیرایی هستند و طبق نظرات نوجوانان و جوانان بسته های پذیرایی تدارک دیده شده است.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس