بزودی

مرحله اول ایجاد ده فرصت شغلی ویژه بانوان بخش مرکزی پردیس

پردیس خبر_ در راستای رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال بخشدار مرکزی شهرستان پردیس از یک واحد تولیدی در روستای کرشت بازدید کرد.

🔹 با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و لزوم توجه به رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال به ویژه برای خانم‌های بی سرپرست و بد سرپرست، بخشدار پردیس با همراهی رحمانی سرپرست دهیاری از یک واحد تولیدی در روستای کرشت بازدید کرد.

🔹 حیدری در جریان این بازدید اظهار داشت: تلاش حداکثری برای رفع مشکلات و مانع زدایی از حوزه تولید در دستور کار ویژه بخش مرکزی پردیس قرار گرفته است‌.

🔹 بخشدار پردیس افزود: با بازدید از واحد های تولیدی و حضور در جمع تولیدگران به عنوان سرداران خط مقدم جبهه اقتصادی ضمن عرض خدا قوت به این عزیزان از نزدیک در جریان روند فعالیت های آنان قرار می گیریم.

🔹 ایشان  با بیان اینکه اولویت تامین نیروی کار، استفاده از جوانان و نیروی انسانی بومی همان روستا و منطقه است، خاطر نشان کرد: صنایع و معادن مستقر در حاشیه روستا‌های بخش، میبایست اولویت تامین نیروی انسانی خود را به استفاده از جوانان و نیروی کار همان روستا و مناطق اطراف اختصاص دهند  در همین راستا با حمایت های صورت گرفته تا هفته های آتی در مرحله اول حداقل ده اشتغال جهت بانوان و در مرحله های بعدی با روند تولیدات افزایش اشتغال در  روستا را شاهد خواهیم بود.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir