شب گذشته انجام شد؛

مراسم تجلیل از خانواده شهدا و افتخارآفرینان دفاع مقدس در نورالشهدا پردیس

پردیس خبر _ با حضور مسئولین شهرستان پردیس از خانواده های شهدا و افتخار آفرینان دفاع مقدس در شهرستان پردیس تجلیل شد.

🔹به گزارش خبرنگار ما، شب گذشته همزمان با برنامه ویژه یادمان شهدا بمناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و تعدادی دیگر از مسئولین شهرستان پردیس از خانواده های شهدای دفاع مقدس ایثارگران و جانبازان ساکن در شهرستان تقدیر شد.

🔹بگفته ابراهیم گرمابدری فرمانده سپاه ناحیه علی‌ابن موسی الرضا(ع) شهرستان پردیس دفاع مقدس بعد از هشت سال مقاومت، ایثار و شجاعت به پایان رسید اما این دفاع معنویت و قداست خود را برجای گذاشته است و امروز در جامعه آسایش و امنیت را مرهون فداکاری های رزمندگان اسلام هستیم و ملت ایران تا ابد مدیون شهدا و خانواده های معظمشان هستند.

🔹فرمانده سپاه ناحیه علی‌ابن موسی الرضا(ع) شهرستان پردیس همچنین در حاشیه این مراسم افزود: برپایی نمایشگاه و برنامه های اجرا شده طی هفته دفاع مقدس فرصتی بود تا گوشه ای از رشادت های این عزیزان را به نمایش بگذاریم و بتوانیم نقشه راه خود را با این ستاره ها پیدا کرده و به خوبی در راه انقلاب خدمت کنیم.

🔹گرمابدری ادامه داد: امسال چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس از ۳۱ شهریور همزمان با سراسر کشور در شهرستان پردیس با برنامه های متنوعی آغاز شد و با استقبال خوب شهروندان روبرو گشت.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس