فرمانده سپاه پردیس:

مدعی خدایی در پردیس دستگیر شد

فرمانده سپاه پردیس از دستگیری فردی با ادعای خدایی و پیامبری در شهرستان پردیس خبر داد که با توزیع شب نامه و معرفی کتاب به دنبال جذب مریدان بیشتر بوده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، برادر پاسدار حمیدرضا توسلی‌ پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج علی ‌ابن موسی الرضا(ع) شهرستان پردیس عصر امروز در خصوص دستگیری فردی با ادعای خدایی و پیامبری، به خبرنگاران گفت: معاونت اطلاعات سپاه از گذشته فعالیتهایی در رابطه با کشف فرقه های نوظهور و افراد مرید پرور را در دستور کار خود داشته است.

وی اظهار داشت: افراد متفاوتی در این رابطه شناسایی شده اند که در نهایت پس از اقدامات اطلاعاتی در هفته گذشته فردی با ادعای خدایی و پیامبری با اخذ دستور مقام قضایی، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس ادامه داد: فرد دستگیر شده تا اتمام مراحل بازپرسی و صدور دستور قضایی در زندان به سر می برد.

توسلی با اشاره به اینکه فرد مذکور ۳۷ سال سن دارد، اضافه کرد: این افراد در نظر دارند اسلام را در حوزه های متفاوت تحت چالش قرار داده و افکار افراد مختلف و خصوصاً دانش آموزان را به انحراف بکشند.

وی بیان کرد: عوامل اطلاعات سپاه و سربازان گمنام امام زمان (عج) پیگیری و کشف این دست موضوعات و افراد را در دستور کار خود قرار داده و با این افراد برخوردی قاطع دارند.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس افزود: متهم با پخش شب نامه و معرفی کتب مختلف به دنبال جذب دانش آموزان و مریدهای جوان بوده است.

توسلی از کشف امکانات و سناریوهای متفاوت در محل دستگیری وی خبر داده و توضیح داد: وی در صدد اغفال و جذب نیرو بعنوان مرید بوده و با کشف امکانات و سناریوهای مختلف از محل اختفای او مشخص شد مسیرش از قبل تعیین شده بوده است.

وی تصریح کرد: از شهروندان محترم تقاضا می کنیم در صورتیکه با این موضوعات مواجه شده و یا از این دست فعالیت ها مطلع شدند مراتب را با شماره تلفن ۱۱۴ معاونت اطلاعات سپاه تماس گرفته و موضوعات را مطرح کنند.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: فرد مذکور مدت زیادی مواد مخدر و روانگردان استفاده می کرده که زمان دستگیری عنوان داشت مدت ۸ ماه از آخرین استفاده اش می گذرد.

توسلی تاکید کرد: این فرد برای مشخص شدن وضعیت سلامت روحی و جسمی به پزشکی قانونی معرفی شده و در حال حاضر منتظر پاسخ این مقام متخصص هستیم.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *