مدعیان طرح «آشتی ملی»،ضربه های سنگینی را در سال ۸۸ به نظام وارد کردند/فتنه گران حتی حاضر به عذرخواهی از مردم نیستند/طرح آشتی ملی، طرح بی خاصیت و مشکوک

حجت الاسلام سلیمی با بیان اینکه آشتی ملی،طرحی بی خاصیت و مشکوک مدعیان طرح «آشتی ملی»،ضربه های سنگینی را در سال ۸۸ به نظام وارد کردند، گفت: فتنه گران حتی حاضر به عذرخواهی از مردم نیستند و بنا به فرمایش رهبرانقلاب، طرح آشتی ملی هیچ خاصیتی ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با «تهران نیوز»، با اشاره به سخنان رهبرانقلاب در خصوص اینکه “تعبیر «آشتی ملی» معنی ندارد و مردم با کسانی که روز عاشورا “جوان بسیجی” را با قساوت کتک زدند آشتی نمی‌کنند” اظهار داشت: همانطور که امام خامنه ای عزیز در سخنرانی خودشان فرمودند، طرح آشتی ملی هیچ معنی،مفهوم و موضوعیت ندارد و ملت ایران ملت منسجم و متحد هستند و کسانی که چنین طرح هایی را عنوان می کنند، دنبال مباحث بیهوده هستند.

حجت الاسلام سلیمی تاکید کرد: آنهایی که طرح آشتی ملی را عنوان کرده اند، همان هایی هستند که در سال ۸۸ موجب ضررهای زیادی به نظام جمهوری اسلامی ایران شدند و به اعتراف خودشان، بعد از فتنه ۸۸ بود که امریکا دست به تشدید تحریم ها علیه ملت ایران است و آنها در برابر این اقدام ناپسندخودشان، حتی حاضر به عذر خواهی در محضر رهبرانقلاب و مردم نشدند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ابراز داشت: آنهایی که چنین طرح و مباحث را دنبال می کنند، بیشتر به دنبال پرت کردن حواس مردم از واقعیت هستند و باید گفت که ملت ما منسجم و متحد در وقایع مهم سیاسی کشور مثل راهپیمایی ۲۲ بهمن، روز آزادسازی قدس، انتخابات مجلس و ریاست جمهوری و… حماسه حضورشان را نشان دادند.

وی ادامه داد: فتنه گران کسانی هستند که در دوران فتنه، شعار مرگ بر جمهوری اسلامی ایران سر دادند و نشان دادند که با اصل انقلاب اسلامی مشکل دارند و قطعا بدون عذرخواهی، هیچ ارزشی ندارند و عنوان کردن مباحثی همچون طرح آشتی ملی توسط این افراد و حامیانشان، خاصیتی ندارد و مشکوک است.

حجت الاسلام سلیمی عنوان کرد: طرح این موضوع دقیقا توسط کسانی صورت گرفته که می‎خواهند این طور وانمود کنند که جامعه ما یکدست نیستند و مردم دوشقه شده‎اند درحالی‎که این گونه نیست و مردم اتحاد و انسجام خود را ثابت کرده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: رهبرمان تاکید کردند که دشمن قصد دارد تا با تهدیدات نظامی، مسئولان کشور را از توجه به جنگ اقتصادی بازدارد و نیاز است که مسئولان به فکر امرار معاش و اشتغال جوانان باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *