قهرمان المپیک در گفتگو با پردیس خبر

مدال قهرمانی خود را هدیه به شهدا و خانواده های آنها میکنم

پردیس خبر_ با حضور دبیر فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران، مردم و مسئولین شهرستان پردیس از سالها تلاش و مدال آوری بانوی تکواندو کار شهر بومهن تقدیر شد.

🔹 طی مراسمی از سوی اداره ورزش و جوانان با مشارکت هیات تکواندو و سایر هیات های ورزشی شهرستان پردیس در اقدامی به منظور تجلیل از زحمات، تلاش ها و مقام شایسته مرضیه خوش احوال دارنده مدال برنز المپیک ناشنوایان برزیل جشنی در شهر بومهن برپا شد.

🔹 در این مراسم لشگری دبیر فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران، پور ابراهیم فرماندار شهرستان پردیس، شادمهر ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، ورزشکاران و مربیان و مسئولین هیات های ورزشی شهرستان پردیس حضور داشتند.

🔹 طبق این گزارش مراسم فوق همراه با اجرای زیبای تکواندو کاران شهرستان و گروه سرود ناشنوایان و اهدای هدایای یادبود مردم و مسیولین به این ورزشکار پرتلاش شهرستان پردیس همراه بود.

🔹 در بخشی از مراسم مرضیه خوش احوال ضمن سخنرانی برای جمع حاضر از تلاش های پدر و مادر و مربیان ورزشی خود طی این سالها تشکر کرد و مدال خود را تقدیم به خون پاک شهدا کرد.

🔹 مرضیه خوش احوال با کسب عنوان سومی المپیک ناشنوایان برزیل نمونه ای از ورزشکاران پرتلاش حاشیه تهران است که از کودکی با زحمت خود حمایت خانواده و مربی دلسوزش خانم شهریاری توانسته در کنار تحصیل و کسب مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه در عرصه ورزش هم چندین مدال قهرمانی برای میهن خود به ارمغان بیاورد.

🔹 از دیگر نکات حائز اهمیت در این برنامه اهدای هدایایی از طرف خیرین ورزش یار، مسئولین هیات های ورزشی شهرستان و همچنین حضور گروه سرود آوای دستان پارسی بود که اجرای سرود ملی و سرود های حماسی توسط این گروه با ایماء و اشاره برای ناشنوایان همراه بوده است.

🔹 این بانوی قهرمان در گفتگویی با پردیس خبر گفت: مدال من هدیه به روح شهدا کشورم و خانواده های آنهاست و تمام تلاشم را برای سربلندی ایران میکنم.

🔹 در پایان این مراسم با اعلام فرماندار شهرستان مقرر گردید در هفته آینده همزمان با نماز عبادی سیاسی جمعه نیز تجلیل شایسته ای از این ورزشکار نمونه در پردیس بعمل آید.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه