وزیر راه و شهرسازی در پردیس:

محیط زیست، حمل‌و‌نقل و مترو پردیس از اولویت‌های ما است

وزیر راه و شهرسازی گفت: محیط زیست، حمل‌و‌نقل و مترو پردیس اولویت‌های ما است که با همت قرارگاه خاتم‌الانبیاء در بخش زیرساختی قادر به تکمیل پروژه‌ها در کمترین زمان ممکن هستیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در آیین آغاز عملیات اجرایی زیرساخت‌های پردیس و مطالعات فاز ۲ قطار برقی تهران-پردیس گفت: ما بایستی بتوانیم در جهت اعتلای جمهوری اسلامی، عمران و آبادانی کشور خیلی بیشتر و قوی تر و کارآمد تر از گذشته ایفای نقش کنیم.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: محیط زیست، حمل‌و‌نقل و مترو پردیس اولویت‌های ما است که با همت قرارگاه خاتم‌الانبیاء در بخش زیرساختی قادر به تکمیل پروژه‌ها در کمترین زمان ممکن هستیم.

وی ادامه داد: شهرهای جدید باید دارای زیرساخت‌ها و امکانات کامل باشند تا مردم بتوانند یک زندگی با آرامش و آسایش را تجربه کنند.

اسلامی خاطر نشان کرد: یکی از سرفصل های مهمی که در شهرهای جدید به آن میپردازیم توجه به زیرساخت ها، مسائل حمل و نقل و به ویژه کسب و کار است.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: یکی از مواردی که استاندار تهران به آن اشاره کرده و مورد تاکید ماست بحث پیوست‌های فرهنگی اجتماعی برای شهرهای جدید است.

وی تاکید کرد: باید کاری کنیم تا ساکنین پردیس برای رفع احتیاجات خودشان نیازی به رفت و آمد به شهرهای اطراف و وابستگی به تهران نداشته باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *