چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس؛

محیا شدن آموزش پرورش و دستگاه ها جهت بازگشایی مدارس و رفع نواقص

پردیس خبر _ مشکلات ایاب و ذهاب فرهنگیان از تهران به پردیس و مشکل تأمین مسکن فرهنگیان در شهر پردیس یکی از مهمترین مواردی بود که در این جلسه در خصوص حل آن گفتگو شد.

🔹طبق این گزارش چهارمین جلسه شورای آموزش پرورش به ریاست پورابراهیم فرماندار شهرستان و حضور نیک فر معاون توسعه مدیریت و پیشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و سایر اعضا در محل دبستان دخترانه شایستگان واقع در فاز ۸ پردیس برگزار شد.

 

🔹در این جلسه پورابراهیم فرماندار شهرستان پردیس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر و هفته دولت و تقدیر و تشکر از اعضای حاضر در جلسه بیان کرد: مصوبات شورای آموزش و پرورش به عنوان شورای راهبردی باید تا وصول نتیجه پیگیری شود و ادارات و نهادهای شهرستان موظف به همکاری در اجرای این مصوبات هستند.

 

 

🔹فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس به تقویت استقلال مالی آموزش و پرورش شهرستان پردیس اشاره نمود و گفت: طبق قانون ما می توانیم برخی فضاهای مازاد آموزشی را تغییر کاربری به تجاری دهیم تا مدارس و آموزش و پرورش شهرستان بتواند از درآمدهای حاصل نسب به اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی استفاده نماید.

🔹در این جلسه همچنین امام جمعه شهرستان پردیس ضمن تبریک هفته دولت گفت: قلب انسان سازی مدارس ما هستند و باید به اهمیت این موضوع پی برد و در زمینه کمک به مدارس و برنامه ریزی در مدارس از هیچ تلاشی فروگذار نشود.

 

🔹حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به مشکلات ایاب و ذهاب فرهنگیان از تهران به پردیس بیان نمود: یکی از راهکارهای اساسی در جهت رفع این مشکل تأمین مسکن فرهنگیان در شهر پردیس می باشد.

🔹وی در بخش دیگری ازسخنان خود گفت: در شورای آموزش و پرورش باید مسائل فرهنگی نیز به جد بررسی و پیگیری شود و حتی بودجه های فرهنگی ویژه مدارس نیز دیده شود.

🔹فروتن مدیر آموزش و پرورش شهرستان و دبیر شورای آموزش و پرورش نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارش پیگیری مصوبات قبلی شورا ، از تعامل ادارات و نهادهای شهرستان به جهت همکاری با آموزش و پرورش شهرستان تشکر نمود.

 

 

🔹ایشان در ادامه گفت: طبق اعلام آمادگی شرکت عمران پردیس ۱۴ مدرسه آماده واگذاری است و برنامه ریزی و زمانبندی لازم جهت تحویل این مدارس انجام گرفت که در آینده نزدیک این اتفاق مهم خواهد افتاد.

🔹مدیر آموزش و پرورش شهرستان پردیس به مشکلات فضای فیزیکی مدارس تحویلی توسط شرکت عمران اشاره نمود و از شرکت عمران خواست مشکلات و نواقص مدارس تحویلی اعم از سیستم های گرمایشی، سرمایشی و سایر مشکلات موجود را مرتفع نماید.

🔹در ادامه جلسه دستورات ذیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات بسیار خوبی از طرف شورا اتخاذ گردید.

🔹یادآور می شود سرویس ایاب و ذهاب فرهنگیان، بررسی مشکلات موجود مدارس فاز ۸ از سایر مواردی بود که در این جلسه در خصوص حل آن گفتگو شد و مصوباتی ارائه گشت.

 


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس