نایب رییس هیئت های مذهبی شهرستان پردیس:

محور فعالیت هیئت ها قرآن و معارف دینی است

نایب رییس هیئت های مذهبی شهرستان پردیس محور فعالیت هیئت ها را قرآن و معارف دینی دانسته و از برگزاری ویژه برنامه های ایام اربعین سخن گفت.

علی مردانی نائب رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، گفت: متاسفانه تا به حال ظرفیت فرهنگی هیئت های مذهبی مغفول مانده و عمده فعالیت آنان به ایام محرم و صفر محدود شده است.
وی ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی  یکی از نهادهای است که زیر نظر مقام معظم رهبری فعالیت می کند و یکی از بخش های آن مربوط به هیئت های مذهبی است.
مردانی اضافه کرد: فعالیت این سازمان در راستای بسط و گسترش فرهنگ حسینی بوده و بر همین اساس با تایید مجوز فعالیت هیئت های مذهبی بر فعالیت های آنان نظارت می کند.
نائب رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان پردیس با اشاره به اینکه محور فعالیت های این هیئت ها قرآن و معارف دینی است عنوان کرد: این شورا در نظر دارد در همه مناسبت های مذهبی همچون اربعین و هشت شوال مراسمی را برگزار کند. در همین راستا اربعین حسینی امسال نیز همچون سالهای گذشته با کثیر عزاداران بر پا خواهد شد.
نایب رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: اگر از توانمندی این هیئت ها استفاده شود می توانند در مباحث کارشناسی و مشاوره ای موثر واقع شوند البته در این میان هیئت های مذهبی همواره به دنبال جذب جوانان بوده و امور فرهنگی  را با برنامه ریزی مناسب در جهت کاهش آسیب های اجتماعی انجام می دهند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *