مجیدی:تا غفوری جام را بالا نبرد به رکوردی فکر نمی کنم/اسکوچیچ بازی های استقلال را ببیند/مسببان حذف از آسیا باید محاکمه شوند 

پردیس خبر_ به گزارش از فارس سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:تا روزی که ووریا غفوری جام را بالا نبرد به هیچ مساله دیگری فکر نمی کنم. 

🔹️فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و فولاد خوزستان که در مجموعه ورزشی آرارات برگزار شد اظهار داشت: با تیم بسیار خوبی بازی داریم. این تیم در بخش دفاعی تیم خوب و با نظمی است.  از زمانی که نکونام به تیم اضافه شده بهتر این کار را انجام می دهند و از تک فرصت ها بهتر استفاده می کنند.برای برد در بازی فردا باید با هوش باشیم  و بازی را مدیریت کنیم چون با تیم خوبی بازی داریم.

🔹️با نباختن شخصیت استقلال را به دست می آوریم  وی  در خصوص شکست ناپذیری تیمش در مسابقات این هفته عنوان کرد:ابتدای فصل صحبت های زیادی با بازیکنان داشتم و به آنها گفتم استقلال باید شخصیتی که در این چند سال کمتر شده بود را به دست بیاورد. امیدوارم این روند را در ادامه فصل هم حفظ کنیم.

🔹️اعلام آخرین وضیعت مصدومان استقلال  سرمربی تیم استقلال در خصوص مصدومیت غفوری و یامگا گفت: متاسفانه غفوری به این بازی نمی رسد ولی فکر می کنم از بازی آینده بتوانیم از او استفاده کنیم. یامگا سرماخورده ولی جدی نیست و در تمرین امروز شرکت خواهد کرد. مطهری هم آسیب جزئی دیده که امروز وضهیت وی را در تمرین بررسی می کنیم.

🔹️حذف استقلال و پرسپولیس فاجعه است و مسببان آن باید محاکمه شوند  مجیدی در خصوص شایعه حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا و اینکه تلاش این دو تیم در پایان فصل بی ثمر می شود گفت: از شما سوال می کنم چه خبری می تواند برای دو تیم بدتر از این باشد؟ باید افتخار کنند که این دو تیم در این مسابقات شرکت کنند. جالب است هیچ صحبتی در مورد مسبباان این موضوع نمی شود. من یک مصاحبه سال گذشته انجام دادم که مدیران استقلال این تیم را ۱۰ سال عقب انداختند.

🔹️برخی از رسانه از من انتقاد کردند که مجیدی به دنبال بهانه است. این همه حاصل مدیریت برخی از آقایان.کسانی که مسبب این اتفاق هستند باید محاکمه شوند. نه تنها محاکمه نمی شوند بلکه مسئولیت بالاتر هم به آنها می دهند. این یک فاجعه برای فوتبال ملی است، با این همه هوادار دو تیم در لیگ قهرمانان شرکت نکنند. برای من که این مساله اصلا قابل هضم نیست فقط امیدوارم یک معجزه رخ بدهد و ما بتوانیم در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم.

🔹️وقتی از مدیران انتقاد کردم گفتند مجیدی فرار رو به جلو می کند  وی در پاسخ به این سوال که چه واکنشی در صورت حذف دارد گفت: چه واکنشی باید داشته باشیم؟ این مدیران بر چه اساسی وارد این باشگاه ها می شوند را نمی دانم. آنها کیفیت خود را نشان می دهند ولی مشخص است اینکاره نیستند. مصاحبه من در آرشیو موجود است، بروید ببینید من چه گفتم. این همه از من ایراد گرفتند که مجیدی در حال بهانه گرفتن است و فرار به رو جلو است. AFC باید افتخار کند که این دو تیم در این جام حضور داشته باشند.

🔹️بعد از ۲ سال می خواهم جام حذفی را برای هواداران کسب کنم  وی در خصوص قرعه تیمش در جام حذفی گفت: همه تیم ها در جام حذفی قابل احترام هستند، تیمی که دنبال قهرمانی است برایش فرقی ندارد با چه تیمی بازی دارد،قبلا هم گفته ام، من ۲ سال در فینال جام حذفی بودم ولی نشد جام بگیریم ولی این فصل خیلی انگیزه داریم که این جام را بگیریم.

🔹️سرمربی تیم ملی بازی های استقلال را ببیند  سرمربی تیم استقلال در خصوص عملکرد خط دفاعی تیمش گفت: دفاع های تیم من بهترین مدافعان ایران هستند و  امیدوارم سرمربی تیم ملی بازی های استقلال را ببیند چون بازیکنان من لایق پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند. البته چیزی که در تیم من می بینید حاصل دفاع تیمی است که ما کم گل خوردیم.وقتی یک تیم خوب دفاع می کند تنها ۳ مدافع در آن تلاش نمی کنند. من در استقلال بزرگ شدم، هواداران استقلال بازی هجومی می خواهند. استقلال کمی نیاز به زمان دارد تا فوتبال مد نظر هوادارانمان را ارائه کنیم. کلا از تیمم راضی هستم ولی در تفکراتم این است که باید بیشتر کار کنیم که فوتبالی در خور هواداران بازی کنیم.

🔹️این حسن است که سرمربی فولاد ترکیب فردای استقلال را نمی داند  مجیدی در خصوص دلایل تغییرات در ترکیب تیمش عنوان کرد:اینکه یک تیم هر بازی با یک ترکیب بازی کند یک حسن است. ببینید بازیکنان من چقدر کیفیت دارند که در هر بازی بر اساس آرایش تیم مقابل تیمم را طراحی می کنم. من به همه کسانی که انتقاد می کنم احترام می گذارم ولی این یک حسن است که فردا سرمربی فولاد نمی داند من با چه ترکیبی بازی می کنم تا اینکه یک تیم در تمام بازی ها با یک ترکیب بازی کند.

🔹️بازیکنان استقلال در سیستم ما جا افتاده اند  وی افزود: در مورد جا به جایی بازیکنان باید بگویم به جز نفت آبادان در هیچ بازی سیسممان را عوض نکردیم.ممکن است بازیکنان را جا به جا کرده باشیم ولی فقط یک بازی سیستم تیم را عوض کردیم.سیستم ما زیاد تفاوتی ندارد  و بازیکنان استقلال در این سیستم جا افتاده اند.

🔹️در این زمین تمرین احساس کمر درد می کنم  وی در خصوص اینکه امروز خبرنگاران کیفیت زمین ورزشگاه آرارات را دیدند گفت: تو را به خدا من را یاد زمین نیاندازید چون واقعا شرمنده بازیکنانم هستم. من که مربی تیمم هستم در این زمین احساس کمر درد می کنم. چاره ای هم نداریم، شاهد هستم چمن خوب و با کیفیت در تهران نیست و مسئولان باشگاه هم تلاش کردند که یک زمین خوب برای ما بگیرند. جالب است که تمام زمین ها در اختیار تیم های شهرستانی است ولی تیم من که یک تیم تهرانی است زمین تمرین خوب ندارد. یک جلسه تمرین از یک تیم شهرستانی گرفتیم ولی این هفته به ما زمین ندادند .

🔹️تا غفوری جام را بالا نبرد به چیزی فکر نمی کنم  مجیدی در خصوص اینکه فردا تیمش به رکوردهای خوبی در لیگ برتر دست پیدا می کند گفت:من یک در صد هم به رکوردها فکر نمی کنم. نه به شروع و نه به پایان لیگ و رکوردهایش اصلا فکر نمی کنم، به این مسائل جام نمی دهند. تا روزی که ووریا غفوری جام را بالا نبرد به هیچ مساله دیگری فکر نمی کنم.تمام تمرکزم روی بازی های تیم است. بازی های زیادی مانده و اگر تیمی فکر کند قهرمان می شود برایش سم است. مهم این است که یک چیزی را به دست آوردیم و مهم این است که داشته خود را حفظ کنیم. حفظ کردن از به دست آوردن خیلی مهمتر است.

🔹️ناراحتی از مظاهری نمی بینم سرمربی تیم استقلال در خصوص اینکه آیا رشید مظاهری ناراحت است یا خیر گفت: من ناراحتی نمی بینم. او تمرین می کند. ما ۳ گلر خوب داریم و به همه بازیکنانم از جمله هافبک ها و مدافعان تیمم تا آخر فصل نیاز دارم. مسائلی که درون تیم می شنوم واقعیت ندارد. مظاهری هم خوب تمرین می کند و مشکلی ندارد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه