رییس مجمع عالی بسیج شهرستان پردیس:

مجمع بسیج شهرستان پردیس رتبه نخست استان تهران را کسب کرد

رییس مجمع عالی بسیج شهرستان پردیس از کسب رتبه نخست مجامع و یکی از رتبه های برتر توسط سپاه شهرستان در سطح استان تهران خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین حسین توسلی امام جمعه و رییس مجمع عالی بسیج شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر اظهار داشت: مجمع عالی بسیج در هر شهرستانی متشکل از مجموعه بسیج در اقشار مختلف مانند اصناف، طلاب، دانشجویان، ادارات، دانش آموزی، محلات، اساتید و … است.

وی با اشاره به اینکه این اقشار در قالب مجمع عالی بسیج شهرستان تشکیل می شوند ادامه داد: این مجمع بسیج طبق اساسنامه و آیین نامه ابلاغی از سوی سازمان بسیج در سطح کل کشور فعالیت می کند که سپاه ناحیه شهرستان پردیس به فرماندهی آقای توسلی پور بعنوان یک فرمانده لایق و ارزنده در پیگیری این امر و تشکیل مجامع بسیج تلاش گسترده ای داشتند.

توسلی ریاست امام جمعه و قایم مقامی فرماندار هر شهرستان در مجمع عالی بسیج را ابلاغیه آیین نامه مربوطه دانسته و توضیح داد: در سال گذشته بسیج مجامع و کمیسیونهای مربوطه تشکیل شده و جلساتی هم برگزار شد که در انتها پیگیری برخی از امور را در بر داشت.

رییس مجمع عالی بسیج شهرستان پردیس متذکر شد: کمیسیونهای مربوطه در زمینه های فرهنگی، اقتصادی و پیگیری خیلی از اصولی که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده بود و اهداف بسیج فعالیت چشمگیری داشته و جلسات مربوطه به صورت مرتب تشکیل شد.

امام جمعه شهرستان پردیس تاکید کرد: مصوبات این جلسات و کمیسیونها به سپاه استان تهران و از آن طریق به سازمان بسیج ارسال شده است.

وی از ارزیابی مجامع و نواحی در پایان سال توسط سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران خبر داده و گفت: در ارزیابی عملکرد سال گذشته ناحیه شهرستان پردیس رتبه اول یا دوم و مجمع بسیج این شهرستان رتبه اول را کسب کردند.

توسلی تصریح کرد: طی هفته گذشته رتبه های اخذ شده اعلام و در جمعی بسیار ارزشمند که از نمایندگان همه اقشار بسیج، فرماندهان نواحی که توانسته بودند رتبه هایی را اخذ کنند، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران و یکی از معاونین فرماندهی کل سپاه تشکیل شده بود از برترین ها تجلیل به عمل آمد.

رییس مجمع عالی بسیج شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: در این جمع از ناحیه شهرستان پردیس و محمع عالی بسیج شهرستان تقدیر و تجلیل شده و مورد تشویق قرار گرفتیم.

امام جمعه شهرستان پردیس این موفقیت را نشانگر وحدت و انسجام بالا در میان اقشار و طبقات بسیج با فعالیتهای ارزشمند، پیگیری مناسب اهداف بسیج در سطوح مختلف و عمل به ابلاغیه های سازمان بسیج در سطح شهرستان دانست.

وی با تشکر از تمام کسانی که در راستای نیل به این اهداف زحمت کشیده بودند، گفت: زحمات این عزیزان باعث شد سپاه ناحیه پردیس در سطوح مختلف یک رتبه بسیار خوب و مجمع بسیج که زحمت آن توسط عزیزان زیر مجموعه کشیده شد رتبه اول را در استان تهران کسب کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *