نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

لغو کامل تحریمها، مطالبه ایران در مذاکرات هسته ای است

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه تیم مذاکره کننده ایرانی لغو کامل تحریمها و تداوم روند فناوری هسته ای ایران اسلامی است و باید به رفع فشارهای اقتصادی منجر شود.

منصور حقیقت پور نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد روند مذاکرات هسته ای گفت: مذاکرات ۱+۵ به گردنه و گلوگاهی حساس رسیده است و در این راستا حمایت از تیم مذاکره کننده ایرانی ضرورت دارد.
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مذاکرات هسته ای باید به لغو کامل تحریم ها و رفع فشارهای اقتصادی منجر شود، تصریح کرد: تحریم ها علیه ایران اسلامی ناجوانمردانه است و باید این غبار از آسمان اقتصاد ایران اسلامی پاک شود.
حقیقت پور با اشاره به این موضوع که مطالبه تیم مذاکره کننده ایرانی لغو کامل تحریم ها و تداوم روند فناوری هسته ای ایران اسلامی است، اضافه کرد: ظریف به عنوان پرچمدار دیپلماسی ایران اسلامی تحت فشار های زیادی از سوی قدرت های پشت میز مذاکره ۱+۵ است.
وی اظهار داشت: مذاکره کنندگان چشم بینا دارند و خطوط قرمز ترسیم شده از سوی مقام معظم رهبری را به خوبی رعایت کرده و این راه را تا نقطه پایانی مذاکرات ادامه خواهند داد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه