عضو کمیسیون انرژی مجلس:

قیمت های بازار جهانی نفت برای ایران مقرون به صرفه نیست/ نقص در مدیریت بازار نفت و گاز دنیا از سوی اوپک

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: اوپک به خوبی بازار نفت و گاز دنیا را مدیریت نکرده است، نقص در ساختار مدیریت بازار جهانی سوخت نوسان ها و دست انداز هایی را در بازار جهانی ایجاد کرده است.

حسین امیری کوهینان عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد جایگاه ایران اسلامی در بازار سوخت، گفت: اهرم تحریم ها در بازار نفت و گاز نوسانات زیادی ایجاد کرده است و ابر قدرت های جهان در این راستا در موضع استکبار جهانی و در نقطه مقابل با ایران اسلامی قرار دارند .
وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: ایران اسلامی با وجود منابع غنی در بحث انرژی در حصار تحریم های نا جوانمردانه و ظالمانه استکبار جهانی قرار دارد .
امیری کوهینان با تاکید بر اینکه اوپک به خوبی بازار نفت و گاز دنیا را مدیریت نکرده است، اضافه کرد: نقص در ساختار مدیریت بازار جهانی سوخت نوسان ها و دست انداز هایی از جنس کاهش قیمت نفت را زیر سایه تحریم ها علیه ایران اسلامی، گنجینه منابع نفتی و گازی شکل داده است .
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خاتمه اظهار داشت: قیمت هایی که بازار جهانی تعیین می کند برای ایران اسلامی مقرون به صرفه نیست و کاهش صادرات بشکه های نفت ایران را به همراه داشته است .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *