قیمت نهایی مسکن مهر پردیس در هفته آینده اعلام می شود

در جلسه نمایندگان متقاضیان مسکن مهر پردیس و مدیران شرکت عمران مقرر شد جدول آنالیز قیمت نهایی مسکن مهر پردیس در هفته آینده مشخص شود.

قدیری نماینده متقاضیان مسکن مهر شهر پردیس در حاشیه جلسه نمایندگان متقاضیان مسکن مهر پردیس و مدیران شرکت عمران که شب گذشته در سالن جلسات شرکت عمران برگزار شد به خبرنگاران گفت: در این جلسه مقرر شد تا هفته آینده یک نسخه از قرار داد قطعی مسکن مهر فاز ۱۱ که در آن آنالیز قیمت ها مشخص شده است را به ما بدهند.

وی ادامه داد: وقتی می گویند قرارداد باید تاریخ تحویل و خیلی چیزهای دیگر در آن مشخص شده باشد.

قدیری تصریح کرد: جدول آنالیزی که از قبل به ما داده بودند مورد وثوق خودشان هم نبود و بین خود هیئت مدیره اختلاف نظر وجود داشت.

نماینده متقاضیان مسکن مهر پردیس اظهار داشت: بخشی از آن جدول به نفع ما بود که متاسفانه گفتند آن جدول را ما خودمان هم قبول نداریم و چون باید جدول نهایی به ما بدهند ما روی آن بحث نمی کنیم.

وی تاکید کرد: در وضعیت فعلی نرخ قطعی هر واحد فاز ۱۱ را ۳۷ میلیون و هشتصد و هفتاد و سه هزار تومان اعلام کرده اند که این جدول خام است.

قدیری اذعان کرد: کل فاز ۱۱ بجز ۷ میلیون تومان که شرکت عمران برای هر واحد می پردازد با آورده مردم تامین شده است. البته شرکت عمران مدعی است که ۱۰ میلیون می پردازد اما در جدول فعلی ۶ میلیون و نهصد و بیست و پنج هزار تومان است و گفته اند در اصل برای شما تفاوتی ندارد و اورده شما همین مقدار است بخاطر همین مستلزم ارائه جدول نهایی است.

نماینده متقاضیان مسکن مهر افزود: در قرارداد اولیه شرکت کوزو باید تمام نصبیات از قبیل پکیج، آیفون تصویری، رادیاتور، کابینت، کولر و اسانسور نفربر و باربر انجام شود، حالا می خواهند از برخی موارد بکاهند و بعد بگویند ما مبلغی اضافه نکردیم.

وی تصریح کرد: مثلاً این شرکت پیشنهاد داده است که اسانسور را از قراردادشان حذف اما مبلغ قبلی پرداخت شود.

قدیری توضیح داد: چیزی که اینها مدعی هستند که با گرانی مواجه شده اند در صورتی است که شرکت کوزو همه لوازم و مصالحی را که ارزبر بوده در انبار های خود ذخیره کرده بود و حالا دنبال دو سود است که از آن گرانی به نفع خود استفاده بکند.

نماینده متقاضیان مسکن مهر ادامه داد: میخواهند یک کاسبی تجارت کولر و پکیج و رادیاتور را انجام دهند در صورتیکه قبلاً این وسایل با پول ما خریداری و ذخیره شده که اگر سرعت به کار داده می شد و در مدت ۱۸ ماه پروژه ها احداث می گردید این گرفتاری برای ما ایجاد نمی شد.

وی تاکید کرد: ما بیشتر برای اینکه بتوانیم به یک تعامل واقعی برسیم جلسه را برگزار کردیم و هدفمان این است که بتوانیم به آن تعامل واقعی برسیم و مردم را مجاب بکنیم.

قدیری گفت: درواقع الان نگاه می کنیم می بینیم زیاده خواهی شده، آورده ای که روز اول به ما گفته شده با چیزی که الان می گویند و آن مدت زمانی که از ما گرفته شده و مشکلاتی که برای بسیاری از متقاضیان بوجود آمده را چه کسی میخواهد جبران بکند.

نماینده متقاضیان مسکن مهر خاطر نشان کرد: واقعیت امر این است که الان در میان متقاضیان بسیاری از افراد هستند که زندگیشان از هم پاشیده شده و مشکلات فراوانی برایشان ایجاد شده، چون دارایی خود را به امید خانه دار شدن ظرف مدت ۱۸ ماه به شرکت عمران پرداخت کرده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *