لیاقت سه امتیاز را داریم

قلعه‌نویی: تقابل با فولاد جنگ میانه میدان است

پردیس خبر_ به گزارش از فارس سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: برای کسب سه امتیاز به زمین می رویم و توانایی و لیاقت آن را داریم.

🔹 امیر قلعه‌نویی پیش از دیدار گل گهر مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر با تبریک عید سعید فطر و همچنین صعود فولاد خوزستان به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: یقینان بازی سخت و فیزیکی پیش رو داریم. تیم ما از هر نظر آماده است و از تعطیلات نهایت استفاده را بردیم.

🔹 وی افزود: بچه ها در شرایط خوبی هستند. بازی های خوبی انجام دادیم که به ما کمک کرد. امیدوارم فردا بازی خوبی باشد. بعد از دو سال تماشاگران خوب خوزستان می آیند و آن ها را نزدیک می بینیم. فردا جنگ میانه میدان است. هر تیمی بتواند وسط میدان را بگیرد و از موقعیت ها استفاده کند، برنده بازی می شود.

🔹 سرمربی گل گهر گفت: ما هم برای کسب سه امتیاز به زمین می رویم. توانایی و لیاقت آن را داریم. از هر نظر تیم بسیار خوبی هستیم. فولاد هم به خصوص در فاز دفاعی تیم بسیار با برنامه ای است. امیدواریم بازی خوبی برگزار شود. چه آن هایی که در ورزشگاه هستند و چه آن هایی که از تلویزیون تماشا می کنند، از بازی لذت ببرند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه