سردار سلامی:

قرارگاه‌‌هایی در مرزها برای امنیت زائران اربعین ایجاد شده است/ هر گروهی که به قصد عملیات تروریستی وارد کشور شود مورد هدف نیروهای نظامی است

جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: سپاه و نیروی انتظامی به صورت مشترک در مناطق مرزی قرارگاه‌هایی را ایجاد کرد‌ه‌اند که امنیت زائران را به عهده دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر به نقل از دانا؛ سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در گفتگو با «صبح توس» اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم سپاه به خصوص در سال جاری تلاش برای مشارکت در امر محرومیت زدایی است به طوریکه بسیاری از اعتبارات سپاه به این مسئله اختصاص داده‌ شده است.

وی افزود: رفع محرومیت‌های فرهنگی و تلاش برای اشتغال جوانان از دیگر فعالیت‌های سپاه است که در گذشته بوده و امروز هم همچنان ادامه دارد.

سردار سلامی با بیان اینکه طرح‌های اقتصاد مقاومتی به منظور ایجاد اشتغال انجام شده است اضافه کرد: در همین راستا سپاه ۱۰۰۰ نقطه را با همکاری کمیته امداد و ستاد اجرایی حضرت امام خمینی (ره) در کشور در حال ساخت خانه برای افراد بی‌بضاعت است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران ادامه داد: ساخت مدارس، مسکن و امکانات ورزشی درمانی و بهداشتی جزء مواردی است که سپاه هم اجرا کرده و هم در دست اجرا دارد.

وی در رابطه با امنیت مرزها در آستانه اربعین حسینی، خاطرنشان کرد: سپاه و نیروی انتظامی به صورت یک کار مشترک در مناطق مرزی قرارگاه‌هایی را ایجاد کرد‌ه‌اند و پایگاه‌‌هایی که از گذشته بوده نیز فعال تر از گذشته هم در بخش تسلط اطلاعاتی و هم تسلط عملیاتی امنیت زائران در استان‌های ایلام خوزستان و کرمانشاه و همچنین امنیت زائران در آن سوی مرزها را به عهده دارد.

سردار سلامی بیان کرد: مرزهای جمهوری اسلامی به برکت وجود سپاه و نیروهای نظامی آسیب ناپذیر شده‌اند و هر فرد یا گروهی که به منظور عملیات تروریستی قصد ورود به کشور را داشته باشد در همان بدو یا قبل از ورود مورد هدف نیروهای نظامی قرار می‌گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش نیروهای نظامی برای ناامن کردن مرزها برای دشمنان امنیت را برای کشور به ارمغان آورده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *