قدم به قدم با شهردار تهران در مدیریت شهری جلو می رویم/اگر کسی ادعا می کند اعضای لیست امید با پول وارد شدند اسناد ارائه کند

عضو شورای شهر پنجم تهران، در رابطه با ورود افراد با پول به لیست امید خاطر نشان کرد: چنین صحبتی نبوده است و من این حرف را قبول ندارم و اگر فردی ادعا می کند کسی از لیست امید با پول دادن وارد شود با اسناد و مدارک مشخص کند.

ناهید خداکرمی عضو جدید شورای شهر تهران و یکی از اعضای لیست امید در گفت و گو با خبرنگار شهری تهران نیوز در خصوص شهردار آینده تهران گفت: هنوز شورای پنجم علنا کار خود را شروع نکرده است و تا جای که در جلسات لیست امید حضور دارم هنوز درباره شهردار آینده پایتخت بحث نشده است.

خداکرمی افزود: شهردار آینده بر اساس قابلیت ها و شایستگی انتخاب می شود و تمام اخبار مبنی بر مشخص شدن شهردار آینده تهران کذب است.

وی همچنین در رابطه با ورود افراد با پول به لیست امید خاطر نشان کرد: چنین صحبتی نبوده است و من این حرف را قبول ندارم و اگر فردی ادعا می کند کسی از لیست امید با پول دادن وارد شود با اسناد و مدارک مشخص کند.

عضو شورای پنجم خاطر نشان کرد: بعید می دانم کسی از اعضا مدعی این باشند که با پول وارد لیست امید شده اند و نباید این موضع دست خوش رسانه ها گردد.

خداکرمی درباره برنامه شورای پنجم گفت؛ پایتخت به عنوان پیشنانی ایران باید ارزنده باشد و ما سعی داریم کارهای خوبی که صورت گرفته است را ادامه بدهیم و مشکلات مردم از قبیل آلودگی هوا،حمل و نقل عمومی، سلامت شهروندی اعم از روانی و جسمی و غیره را در اولویت کارهای این شورا قرار دهیم.

وی با تاکید بر مدیریت شفاف شهری تصریح کرد: یکی از مهم ترین اقدامات شورای پنجم شفافیت در مدیرت شهری است تا جای که قدم به قدم با شهردار جلو می رویم و مبنای کار خود را مدیریت بر مبنای قدرت مردمی قرار می دهیم.

 

 

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *