قدردانی رییس جمهور از برگزاری موفق رزمایش پیامبراعظم(ص)۱۷؛ هرگونه تحرک خصمانه دشمنان با پاسخ قاطع نیروهای مسلح ایران مواجه می‌شود  

پردیس خبر_ به گزارش از سپاه نیوز: رییس جمهور با قدردانی از برگزاری موفق رزمایش پیامبر اعظم(ص)۱۷، نوشت: هرگونه تحرک خصمانه از سوی دشمنان با پاسخ فراگیر و قاطع نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد و معادلات راهبردی را به صورت معناداری تغییر خواهد داد.

🔹 آیت‌الله سید ابراهیم رییسی ریاست جمهوری با تبریک سالروز میلاد حضرت عیسی(ع)، خاطر نشان کرد: حضرت مسیح پیام‌آور استقامت در برابر ظالمان و سلطه‌گران بود و این درس بزرگی است که باید همه آنرا فرا بگیرند.

 

 

🔹 رییس شورای عالی امنیت ملی همچنین با قدردانی از تلاش‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسداری همزمان از امنیت ملت ایران و ملت‌های منطقه، رزمایش پیامبراعظم(ص) ۱۷ را نشانه‌ای آشکار از اراده و توانمندی جمهوری اسلامی ایران در دفاع از منافع و امنیت ملت ایران برشمرد.

🔹 رییس جمهور تصریح کرد: هرگونه تحرک خصمانه از سوی دشمنان با پاسخ فراگیر و قاطع نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد و معادلات راهبردی را بصورت معناداری تغییر خواهد داد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir