پیگیری پردیس خبر در خصوص خدمات شهری بومهن

قبول داریم خدمات مطلوب نیست!

پردیس خبر_ سرپرست شهرداری بومهن گفت: قبول داریم که خدمات دهی مطلوب نیست، اما مردم هم کم لطف هستند.

🔹 به گزارش پردیس خبر از روز پنجشنبه که وضعیت جوی هوا تغیر کرد؛ در شهرستان پردیس شاهد بارندگی شدید برف بودیم بسیاری از معابر با سختی عبور و مرور روبرو شده و متاسفانه گزارش های مردمی حاوی اخبار ناخوشایندی چون تصادف خودروها، ناتوانی شهروندان برای رفت آمد بعلت عدم برف روبی و نمک پاشی شهرداری بومهن دستمان رسید.

🔹 مناطق گزارش شده طبق مستندات منتشر شده در رسانه پردیس خبر از لوران، شهراباد، هوافضا، ترک اباد و بسیاری دیگر از محلات بومهن بود.

🔹 از این رو با توجه بر اینکه گزارشی مبنی بر انجام اقدام خدمات شهری شهرداری بومهن در همان روز به دستمان رسیده بود پس از گذشت دو روز و ارسال پیام های مردم بر انجام نشدن برفروبی، اقدام به گفتگو با سرپرست شهرداری بومهن کردیم و از ایشان خواستیم توضیحاتی با توجه به گزارش های شهروندی ارایه دهند تا منتشر کرده و به سمع و نظر مردم برسانیم.

🔹 حسن الماسی سرپرست فعلی شهرداری بومهن با بیان اینکه خدمات شهری در بومهن بدلیل نوع معابر و بافت با سایر شهرها متفاوت است، گفت: این شهر شبکه معابر ندارد و سیستم خدمات شهری کارش سخت تر هست و دنبال این هستیم که بروزرسانی های دستگاه ها را پیگیری کنیم.

🔹 وی افزود: ماشین آلات بتازگی درست شده اند و ما با همین امکانات طی روزهای برفی همراه با تیم پلیس ساختمان و فضای سبز همه با یکدیگر کمک کردند تا برفروبی و نمک پاشی در این مناطق انجام شود.

🔹 الماسی با بیان اینکه من خودم این مدت همراه تیم بودم و نظارت داشتم، افزود: قبول داریم که ارایه خدمات شهرداری بومهن مطابق خواسته مردم نیست و با آنچه انجام می شود فاصله دارد اما سعی داریم اصلاح کنیم و مردم هم کم لطفی نکنند.

🔹 وی ادامه داد: آنچه مردم توقع دارند با آنچه ما در توان داریم متفاوت است و ما آنچه در توانمون بوده انجام داده آیم.

🔹 سرپرست شهرداری بومهن در ادامه افزود: در خیابان ها توسط ماشین آلات و ماشین های بزرگ و در کوچه ها با نیسان نمک در اختیار محلات قرار گرفت و نمک پاشی و برف روبی بومهن انجام شد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه