قاچاق کالا موریانه ای بر وجود اقتصاد مقاومتی است

حیدر مستخدمین حسینی کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد قاچاق کالا در کشور گفت: متاسفانه قاچاق کالا را باید در کنار تحریم های ناجوانمردانه استکبار جهانی بر علیه ایران اسلامی ویروس هایی برای تهدید اقتصاد کشور به مرگ از سوی دشمنان تعبیر کرد. کارشناس اقتصادی کشورمان با تاکید بر اینکه […]

حیدر مستخدمین حسینی کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد قاچاق کالا در کشور گفت: متاسفانه قاچاق کالا را باید در کنار تحریم های ناجوانمردانه استکبار جهانی بر علیه ایران اسلامی ویروس هایی برای تهدید اقتصاد کشور به مرگ از سوی دشمنان تعبیر کرد.

کارشناس اقتصادی کشورمان با تاکید بر اینکه قاچاق کالا موریانه ای بر وجود اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: نباید خود را گول بزنیم و برای فرار از زیر بار برخی مسئولیت ها این معضل را به زمین نهادها و وزارت خانه های دیگر بیندازیم.

مستخدمین حسینی با تاکید بر اینکه تولیدات داخلی دیگر در بازار شهرستانهای کشور به ویژه پایتخت نیز به عنوان تنفس گاه جایگاهی ندارند، اضافه کرد: شهرستانهای حومه پایتخت نباید برای افراد قانون گریز در راستای فروش کالاهای قاچاق مناسب و از گرمایی خاص برخوردار باشد.

کارشناس اقتصادی کشورمان در خاتمه اظهار داشت: بازار در تیر رس قاچاق کالا قرار دارد و تولیدات داخلی در بازار کشور گوشه گیر شده است و این بیماری اقتصاد کشور را هاد خواهد کرد.

انتهای پیام/