فرماندار پردیس:

فعالیت‌های انتخاباتی در پردیس رصد می شود

فرماندار شهرستان پردیس گفت: تمام دستگاه های مورد نیاز از جمله دستگاه های قضایی، انتظامی و امنیتی و … با تمام قوا و اقتدار در منطقه حاضر بوده و با فعالیت کاملاً جدی در این حوزه موارد را رصد می کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری، با حضور مدیران ادارات و نهادها برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار گفت: در این جلسه موضوعاتی مطرح و هماهنگی های لازم با دستگاههای مربوطه صورت گرفته که آمادگی برای استقبال از مسافرین در سفرهای نوروزی و مباحث انتخاباتی از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

وی گفت: مباحث انتخابات آغاز شده و به ثبت نام و برگزاری یک انتخاب با شکوه پیش می رویم.

فرماندار پردیس اضافه کرد: نیاز به هماهنگی لازم میان تمام دستگاه ها احساس شده و لازم بود مراقبت های لازم صورت گیرد.

حیدری تاکید کرد: سو استفاده انتخاباتی از برخی افرد در این ایام محتمل بوده و ما در صدد مراقبت از روند انتخابات بر آمده ایم.

عالی ترین مقام دولتی شهرستان پردیس افزود: امیدواریم با هماهنگی های به وجود آمده و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)، اداره بهزیستی و دستگاههای خدمات رسان فضا برای برگزاری یک انتخابات با شکوه و به دور از حاشیه فراهم شود.

وی در رابطه با تبلیغات در فضای مجازی بیان کرد: با توجه به اینکه انتخابات شورای شهر پردیس در دوره گذشته باطل اعلام شد، در جلسه متذکر شدیم که نظارت ها در رابطه با تخلفات رشد چند برابری داشته است.

فرماندار پردیس بیان کرد: تمام دستگاه های مورد نیاز از جمله دستگاه های قضایی، انتظامی و امنیتی و … با تمام قوا و اقتدار در منطقه حاضر بوده و با فعالیت کاملاً جدی در این حوزه موارد را رصد می کنند.

عالی ترین مقام دولتی پردیس تاکید کرد: تمامی گروه ها و جناح ها در حال رصد شدن بوده و بهترین راه در پیش گرفتن قانون است.

حیدری اظهار داشت: مراقب هرگونه رفتار و تخطی از قانون تسط افراد و گروه ها هستیم و در صورت مشاهده برخورد قاطع و قانونی صورت خواهد گرفت.

وی از معرفی مهندس زمانی، حجت الاسلام و المسلمین سید حسین حسینی تبار، آرش رخ فروز، علی اصغر توانایی و مرتضی مقدم به ترتیب به عنوان روسای اداره راه و شهرسازی، تبلیغت اسلامی، معاون عمرانی فرمانداری، منابع طبیعی و سرپرست شهرداری بومهن سخن گفت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *