سالن ورزشی

فضاهای ورزشی پردیس یکی پس از دیگری تخریب می شوند

فضاهای ورزشی شهرستان پردیس درحالی یکی پس از دیگری در حال تخریب است که سرانه های ورزشی این شهرستان جوابگوی ساکنین فعلی آن نیست.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، چند سالی است که سالن ورزشی شهرک بهار طلائیه بومهن، اولین فضای ورزشی از دست رفته در شهرستان پردیس است.
شهرستان پردیس هم اکنون حدود ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و در آینده ای نزدیک با تحویل مسکن مهر جمعیت شهر پردیس (بجز شهر بومهن، بخش جاجرود و روستاهای تابعه شهرستان) به ۵۰۰ هزار نفر می رسد.
اظهار نظرهای بسیاری در مورد این سالن که به علت نشست یک ستون غیر قابل استفاده شده است وجود داشته و هیچ عملی از سوی مسئولین امر محسوس نیست.
کارشناسان و مهندسین عمران، استفاده مجدد از کلیه قطعات این سازه را بعلت تغییر شکلهای ایجاد شده در قطعات آن غیر ممکن می دانند.
تخریب مجتمع ورزشی نام آوران شهر پردیس بحث دیگری است که بعلت ساخت و ساز غیرمجاز برسر زبانها افتاده است.
سالن ورزشی شهرک طلاییه که می شد از ابتدا با یک مهندسی دقیق و احداث آن در محلی با استحکام مناسب از تخریب آن جلوگیری کرد، می توانست بخشی از نیازهای ورزشی ساکنین این شهرک را برطرف سازد.
علیرضا بخششی اولین رییس دوره چهارم شورای اسلامی شهر بومهن در مهرماه سال گذشته از بررسی وضعیت این سالن ورزشی با حضور بخشدار بومهن سخن گفته و پیگیری هیئت رییسه شهرک را نتیجه این بررسی و بازدید عنوان کرد.
مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس نیز در بهمن ماه سال گذشته در گفتگو با پایگاه پردیس خبر به پیگیری این موضوع توسط معاونت عمرانی فرمانداری اشاره کرد و اذعان داشت: من معتقدم می بایست در مراجع قضایی علیه بوجود آورنده این مشکل طرح دعوا کرد.
پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران نیز تسریع در تعیین تکلیف سوله ورزشی شهرک طلائیه را نتیجه بازدید فرماندار شهرستان از این شهرک عنوان کرد.
پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس هم در خبری که مربوط به برگزاری دومین جلسه شورای ورزش شهرستان است، آورده: “اعضای حاضر به بیان دیدگاه و نقطه نظرات خود پرداختند و بر لزوم توجه به ورزش روستایی، نظارت بر روند احداث پروژه های ورزشی، تعیین تکلیف و راه اندازی سالن ورزشی شهرک طلاییه در جنوب بومهن و تسهیل شرایط برای سرمایه گذاران در امر ورزش تاکید کردند.”
این جلسه در بهمن ماه سال گذشته و در سالن جلسات اداره ورزش و جوان این شهرستان برگزار شده بود.
بنابر این گزارش پیگیریهای مالکین و ساکنین مجتمع نام آوران از مراجع بی نتیجه باقی مانده است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *