فضاسازی معاندان علیه فرامین رهبر انقلاب برای آن است که موفقیت نظام را نمی‌خواهند

پردیس خبر_ به گزارش از فارس نماینده مردم رشت در مجلس گفت: معاندان، اصلاح‌طلبان اپوزیسیون و خارج‌نشین هیچ‌گاه خیر و خوبی برای نظام نمی‌خواهند و اگر فضاسازی‌ای هم علیه نظام و فرامین رهبر انقلاب می‌کنند از سوی آنها امری غیرعادی نیست.

🔹 جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فضاسازی معاندان و اصلاح‌طلبان اپوزیسیون علیه فرامین رهبر معظم انقلاب و نامگذاری سال‌ها توسط ایشان گفت: اصلاح طلبان اپوزیسیون و خارج‌نشین هیچ‌گاه خیر و خوبی برای نظام جمهوری اسلامی نمی‌خواهند.

🔹 وی ادامه داد: ما هیچ گاه نباید از فضاسازی‌های اصلاح طلبان اپوزیسیون علیه نظام و فرامین رهبری تعجب کنیم؛ چراکه آنها همواره به دنبال فضاسازی علیه کشور، نظام و رهبری هستند.

🔹 نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در مورد اصلاح طلبان داخل کشور هم باید بگویم که آنها در دوره دولت اصلاحات و نیز ۸ سال گذشته قدرت را‌‌‌‌‌‌‌‌ در دست داشتند و با اینکه مدعی بودند زبان دنیا را‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌فهمند در حوزه سیاست خارجی هیچ موفقیتی در این ۸ سال نداشتند.

🔹 کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: علاوه بر این دولت اعتدال که توسط اصلاح طلبان اداره می‌شد در عرصه اقتصادی نیز نتوانست توفیقاتی را‌‌‌‌‌‌‌‌ داشته باشد و با حجم زیادی از مشکلات اقتصادی کار را‌‌‌‌‌‌‌‌ به دولت سیزدهم تحویل داد.

🔹 وی افزود: اصلاح طبان همان طور که گفتم در ۸ سال گذشته هیچ کارنامه موفقی نداشتند و حال نیز به سیاه‌نمایی علیه مسائل مختلف کشور می‌پردازند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه