ویژه برنامه فصل همدلی، لباس سر نی برتن کرد

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پردیس گفت: ویژه برنامه فصل همدلی در ایام ماه های محرم و صفر در قالب ویژه برنامه های سر نی به کار خود ادامه می دهد.

برادر پاسدار علی فرجی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر اظهار داشت: از اواسط تابستان سال جاری برگزاری ویژه برنامه فصل همدلی را با هدف ارتقای همدلی و مشارکت جمعی مردم در نقاط مختلف شهرستان پردیس آغاز کردیم.

وی ادامه داد: این ویژه برنامه که شامل قسمتهای شاد و مفرح بود، مورد استقابل پرشور همشهریان قرار می گرفت.

فرجی با اشاره به حضور در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان خاطر نشان کرد: در نظر داریم این برنامه را با محتوایی متفاوت در ماه های محرم و صفر بصورتی دیگر ادامه دهیم.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه شهرستان پردیس از برگزاری ویژه برنامه سر نی در امتداد فصل همدلی متناسب با ایام سوگواری خبر داده و گفت: این برنامه روز سه شنبه از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۰۰ در نشانی فاز ۳ بلوار جانبازان، جنب پمپ گاز، گلستان ۳ روبروی بلوک ۸ برگزار می شود.

وی توضیح داد: غرفه های مسابقات ورزشی، تیراندازی، ایستگاه سلامت، تئاتر عروسکی، غرفه کودکان، تریبون آزاد و مشاور خانواده از برنامه های جانبی این مراسم است.

فرجی خاطر نشان کرد: نمایش سر نی شرح واقعه عاشورا و خطبه خوانی حضرت زینب (س) را شامل می شود، با همکاری حوزه مقاومت بسیج خواهران شهر پردیس برگزار می گردد.

وی پیش از این و در حاشیه برگزاری ویژه برنامه فصل همدلی در مجتمع غدیر (هسا) شهر پردیس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ویژه برنامه فصل همدلی، برنامه ای بومی در جهت ایجاد همدلی و نشاط میان مردم است.

فرجی تاکید کرد: احداث مسکن مهر سبب شد تا تعداد زیادی از افرادی که شناختی نسبت به یکدیگر ندارند، گردهم جمع شده و با حضور خود شهری جدید را بسازند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پردیس با اشاره به اینکه زندگی اجتماعی در یک شهر جدید نیازمند یک روحیه مشترک است، توضیح داد: برنامه هایی که در مجتمع های مسکن مهر برگزار می کنیم را فصل همدلی نامیده ایم زیرا در نظر داریم در با برگزاری این مراسم ساکنین مجتمع ها را گرد یکدیگر جمع کنیم تا با اخلاق و روحیات یکدیگر آشنا شده و زمینه ای برای تعامل اجتماعی و جدی این افراد با یکدیگر پدید آید.

وی افزود: اجرای این برنامه را بعلت موقعیت مناسب جغرافیایی و قدمت مجتمع غدیر از اینجا آغاز کرده ایم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *