فصل هجران به پایان رسید/ مردم قدردان تهران پیکر قهرمانان ایثار و آتش را بدرقه کردند/ عدم حضور رییس جمهور در مراسم+تصاویر

خودروهای حمل پیکر مطهر شهدای آتش نشان، یکی از خودروهای سازمانی این آتش نشانی است و مردم مشایعت کننده گریه کنان در خیابان مطهری و مفتح، آتش نشان فداکار را به سمت بهشت زهرا بدرقه می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر به نقل از تهران نیوز ، شهدای آتش‌نشان ۱۱روز پس از شهادت تلخ‌شان، در جوار قطعه شهدای‌گمنام و شهدای مدافعان حرم تدفین خواهندشد.

  • حضور رئیس قوه قضائیه، رئیس مجلس ، معاون اول رئیس جمهور،دادستان کل، دادستان تهران و رئیس دفتر مقام معظم رهبری، شهردار تهران در مراسم تشییع آتش نشان های شهید
  • غایب بزرگ امروز مراسم تشییع شهدای آتش نشان، حسن روحانی بود

    حضور روسای دو قوه و شخصیت‌های سیاسی کشور در تشییع شهدای آتش‌نشان

  

اقامه نماز توسط آیت الله امامی‌کاشانی

آیت الله امامی‌کاشانی بر پیکر ۱۶ شهید آتش نشان اقامه نماز کردند.

 

پیکر شهدا وارد خیابان بهشتی شد/تشییع شهدا تا میدان هفتم تیر

نیروهای آتش‌نشان با لباس‌های فرم، زیر تابوت همکاران شهیدشان که در حادثه پلاسکو آسمانی شدند را گرفته و به بیرون شبستان تشییع کردند.

حضور مهناز افشار در مراسم تشییع قهرمانان پلاسکو

خودروهای حمل پیکر مطهر شهدای آتش نشان، یکی خودروهای سازمانی این سازمان است و مردم مشایعت کننده گریه کنان در خیابان مطهری و مفتح آتش نشان فداکار را به سمت بهشت زهرا بدرقه می کنند.

  • خیابان شهید مفتح به تصاویر شهدای آتشنشان مزین شده است.
  • پلاکارد ها و بنرهای مردمی/ قشرهایی از گوشه و کنار کشور آدمند یک روح در یک بدن هستند و به سوگواری ۱۶دلاور کشور نشستند
  • دانش آموزان با حضور در مراسم تشییع پیکر شهدای آتش نشان، درس ایثار و مجاهدت می‌آموزند.

خودروهای حمل پیکر مطهر شهدای آتش نشان، خودروهای سازمانی آتش‌نشانی است و مردم مشایعت‌کننده گریه کنان در خیابان مطهری و مفتح، آتش‌نشان فداکار را به سمت بهشت زهرا بدرقه می‌کنند.

حضور گسترده مردم در مراسم تشییع پیکر شهدا، عبور خودروهای حامل پیکر شهدا را با سختی و کندی مواجه کرده است.

مردم پیکر فرشته‌های نجات شهرشان را بدرقه می‌کنند. ترافیک جمعیت در خیابان‌های مفتح، مطهری، رسالت و هفت تیر بسیار بالاست و بسیاری از مردم با چشمانی اشک‌بار پیکر آتش‌نشانان را بدرقه می‌کنند.

توزیع تصاویر شهدای آتش‌نشان توسط برخی از مردم و توزیع اتیکت‌هایی با مضمون «من آتش‌نشانم» بین مردم واستقبال مردم از آن و نصب بر روی سینه‌های خود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *