در پردیس رخ داد:

فروش دارو با دوز ۱۰ برابر تجویز پزشک به دختر ۵ ساله + سند

در بسیاری از موارد دارو خانه ها از فروش دارو بدون نسخه پزشک امتناع می ورزند اما یک داروخانه دارویی با دوز ۱۰ برابر تجویز پزشک را به بیمار ۵ ساله فروخته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، زمانی که یک دارو را از دارو خانه تهیه می کنیم بدون شک روی آن نوشته فروش بدون نسخه پزشک ممنوع است.
اما این بار یک دارو خانه در شهر پردیس که بسیاری از مراجعین از حجاب کارکنان آن رضایت ندارند یک دارو را با ۱۰ برابر دوز تجویز شده توسط پزشک به بیمار ۵ ساله فروخته است.
پدر این کودک می گوید: بیدار شدن وحشت زده از خواب، پرخاشگری و عدم تعادل که از عوارض این دارو برای این سن بود به شدت دخترم را درگیر کرد.
وی ادامه داد: با تعدادی پزشک در مورد این دارو و مصرف آن توسط فرزندم مشورت کردم، می گفتند اگر بیش از دو قرص مصرف میکرد دیگر نمی توانستی یک مرتبه مصرف آنرا قطع کنی و باید این امر را به مرور زمان انجام داده و سپس دستگاه گوارش فرزندت را نیز کنترل می کردی.
پدر کودک که شکایت خود را در مراجع قضایی مطرح کرده است چند روز گذشته با تعدادی بازرس در داروخانه حاضر شده اما متاسفانه بازرسان اعلام کردند اجازه مصاحبه نداریم.

photo_2015-10-22_09-39-58 photo_2015-10-22_09-39-48 photo_2015-10-22_09-39-54 photo_2015-10-22_09-40-01

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

  1. عباس پاسخ

    باسلام
    لطفا به داروخانه …….. هم رسیدگی کنید یک بار هم قطره اشتباهی به من داد که اگر در گوش فرزندم می ریختم پرده گوشش پاره می شد فقط عذر خواهی کرد و گفت حالا که انتفاقی نیفتاده!!!!!