فروشگاه محصولات پارک فناوری پردیس برپا می شود

پردیس خبر_ در حاشیه برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ در پارک فناوری پردیس قرار است فروشگاه محصولات پارک فناوری پردیس (PTP SHOP) به منظور خرید و فروش مستقیم محصولات شرکت های عضو پارک برپا شود.

🔹 یکی از علت‌های اینکه مردم با دستاوردها و محصولات فناورانه آشنایی کمتری دارند، نبود شناخت از اثرگذاری این نوع محصولات در زندگی جاری آنهاست.

🔹 با در دسترس و معرض دید قرار دادن و ترغیب به استفاده از این نوع محصولات و نشان دادن اهمیت این محصولات در ایجاد آرامش و آسایش در زندگی روزمره آنها، می توان توجه مردم به این محصولات را افزایش داد.

🔹 همچنین در این راستا یکی از مهمترین دغدغه‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور نیز فرهنگ‌سازی ورود محصولات دانش‌بنیان و فناور به سبد استفاده خانوار است.

🔹 این نوع فعالیت در دنیا در حوزه‌های تکنولوژیکی مانند گوشی‌های همراه کاربرد دارد و کاربران می توانند جهت خرید نسخه‌های جدید محصولات در فروشگاه‌های عرضه حضور پیدا کرده و بعد از بررسی تکنولوژی‌های جدید، برای خرید در همان محل اقدام می کنند.

🔹 در پارک فناوری پردیس نیز حدود ۲ هزار محصول فناور توسط شرکت‌های پارک در حوزه‌های مختلف سلامت، کشاورزی، فناوری زیستی و صنایع غذایی، دارو و فرآورده‌های پیشرفته حوزه تشخیص و درمان، محصولات شیمیایی، فناوری نانو، ماشین‌آلات و تجهیزات، تجهیزات پزشکی، تجهیزات برق و الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه ای تولید می شود.

🔹 بعضی از این محصولات برای رفع نیاز صنایع بزرگ، بعضی برای صنایع متوسط و کوچک و بعضی از آن ها قابل مصرف برای همه جامعه می باشد و با استفاده از روش فروش B2C قابلیت فروش مستقیم به مشتری را دارد.

🔹 در این راستا فروشگاه محصولات پارک فناوری پردیس (PTP SHOP) در نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۲ ایجاد شده تا بتوان در آن محصولاتی که قابلیت فروش مستقیم به عموم مردم را دارند به نمایش گذاشته شود.

🔹 این غرفه که دارای فضایی جهت معرفی و نمایش محصولات با امکان فروش مستقیم دارد با حمایت پارک فناوری پردیس در اختیار شرکت‌های عضو قرار می‌گیرد.

🔹 هدف از ایجاد این فروشگاه ایجاد بستر برای فروش محصولات B2C است.

🔹 در سال گذشته محصولاتی از حوزه‌های مختلف نانو، بازی‌های ساخت ایران برای کودکان و اپلیکیشن‌های کنترل استرس و… از این دست محصولات بودند که استقبال مناسبی از این محصولات شد و فروش خوبی را هم برای شرکت‌های حاضر داشته است.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir