فرهنگ سازی الویت اول برنامه های شهرداری در بومهن است

پردیس خبر_ شهردار بومهن به حل بسیاری از معضلات شهری با فرهنگ سازی میان مردم تاکید کرد.

🔹 «مجتبی رضا زاده» شهردار شهر بومهن در اولین نشست صمیمانه امروز خود با اصحاب رسانه ضمن بیان اینکه شهرداری امروزه یک نهاد اجتماعی ست از سیاست های کاری خود در مدیریت شهری بومهن سخن گفت و اظهارداشت: امید آفرینی امروز مبنای کار ما و رسانه است و رسانه ها با توجه به طرح و بیان مشکلات باید موارد را از مسئولین ابتدا پیگیری کنند و پاسخ بخواهند.

🔹 وی خاطر نشان کرد: من خود را شهرداری فرهنگی می دانم و توجه به فرهنگ و زیرساخت های فرهنگی شهر برایم الویت است و بسیاری از مشکلات شهری ما با توجه به خرده فرهنگ ها و فرهنگ سازی قابل حل خواهد بود.

🔹 وی در این جلسه که بمناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات برگزارشده بود از شهید رسانه محمود صارمی یادکرد و گفت: صداقت و شفافیت در کار رسانه اهمیت بالایی دارد و در حیطه مدیریتی نیز هر فردی با صداقت پیش رود موفق خواهد شد.

🔹 وی با اشاره به برنامه های گسترده فرهنگی در بومهن اظهارداشت:تلاش برای ایجاد امید و نشاط در شهر تاثیر زیادی در رشد شهر دارد.

🔹 رضا زاده در این جلسه تاکید کرد: تا فرهنگ شهر ارتقا پیدا نکند مسائل اجتماعی شهر درست نخواهد شد و من شهردار فرهنگی هستم و توجه بر زیرساخت های فرهنگی الویت اول برنامه های ما در شهرداری بومهن است.

🔹 وی خبرنگاران را رابطان فرهنگی جامعه خطاب کرد و گفت: بخش مهمی از توسعه فرهنگی شهر مستلزم انتقال صحیح رسانه ها بعنوان پل ارتباطی مردم و مسئولین است لذا از کسانی که می توانند در این حوزه فعالیت کنند دعوت می کنیم تا همکاری بیشتری با شهرداری داشته باشند و یکی از کارهای در برنامه ما دیدار و ارتباط با اقشار فرهنگی و نخبه شهر است.

🔹 شهردار بومهن تاکید کرد: مردم برای ما اصل هستند و محوریت کار به این معنا که اگر ما بهترین مدیریت و بیشتر ین بودجه های شهری را خرج کنیم اما نگاه مردم تغیر نکند هیچ فایده ای ندارد.

🔹 رضازاده همچنین با اشاره به نقش رسانه و تغییر نگاه رسانه ای شهری ابراز داشت: امروز هیچ چیزی مطلبی از نگاه مردم و جامعه پنهان نمی ماند حتی خود شهروندان بعنوان شهروند خبرنگار به تولید خبر در فضای مجازی می پردازند و رسانه صرفا فقط دست اصحاب رسانه نیست بنابر این بروز بودن خبر، شفافیت و صداقت بسیار مورد توجه است.

🔹 وی شهر بومهن را شهری مستعد رشد از نظر فرهنگی و توسعه اجتماعی دانسته و اظهارداشت: امروزه به بومهن صرفا به عنوان شهری گذرگاهی نگاه میکنند اما این گذرگاهی بودن خود بسیار پتانسیل رشد و توسعه می تواند ایجاد کند و در صدد ایجاد تحولات موثر و خوبی برای مردم فهیم و اصیل بومهن هستیم.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir