فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از دستگیری عوامل ایجاد رعب و وحشت در شهر بومهن خبر داد

پردیس خبر_ سرهنگ بهزاد عبدیان از دستگیری عوامل ایجاد رعب و وحشت و قمه کشی و پیرو انتشار فیلمی مبنی بر شرارت و قمه کشی در نیمه های شب سه شنبه شب کشی واقع در خیابان اصلی شهر بومهن خبر داد.

🔹 وی افزود: تعدادی افراد شرور که باعث ایجاد تخریب و رعب و وحشت در نیمه های شب سه شنبه، واقع در خیابان اصلی شهر بومهن شده بودند با تلاش همکاران ایثارگر، جان بر کف و همیشه در صحنه انتظامی هر چهار نفر شرور در مخفیگاه هایشان دستگیر و بازداشت شدند.

🔹 وی ادامه داد: از متهمین تعدادی سلاح سرد شامل شمشیر و چاقو کشف و ضبط شد.

🔹 سرهنگ بهزاد عبدیان ادامه داد: مخلان نظم وامنیت عمومی که بخواهند با قدرت نمایی و حرکات غیر متعارف آرامش عمومی شهروندان را خدشه دار نمایند هشدار داد و گفت: پلیس همیشه آماده است واجازه نخواهد داد افراد شرور واوباش باقدرت پوشالی وکذایی خود امنیت وآرامش شهروندان را که خط قرمز پلیس است مختل وسلب کنند.

🔹 سرهنگ بهزاد عبدیان در پایان بر ادامه همکاری و تعامل مردم با پلیس تاکید وتصریح کرد: انتظار پلیس از مردم همکاری و تعامل بوده و از شهروندان درخواست داریم در صورت هر گونه حرکات غیر متعارف از افراد مخل نظم وامنیت عمومی را در اسرع وقت با شماره های ۱۱۰ و ۱۹۷ به پلیس اطلاع دهند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه