فرماندار پردیس: تعامل بسیج و ادارات می تواند سرعت حل مشکلات را افزایش دهد

پردیس خبر_ ظفر پورابراهیم فرماندار شهرستان پردیس در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و فرماندهان حوزه های شهرستانی، بر اهمیت تعامل بسیج و ادارات برای رفع مشکلات تاکید کرد.

🔹 وی با بیان مطلب فوق افزود: بنده به عنوان یک بسیجی در خدمت مردم شهرستان خواهم بود و از ظرفیت های بسیج برای حل مشکلات استفاده می کنم و اطمینان دارم با استفاده از این ظرفیت می توان مشکلات را رفع کرد.

🔹 رئیس شورای تامین شهرستان ادامه داد: انباشت مسائل و مشکلات در سیستم های اداری و خدمت رسانی وجود دارد و رفع این مشکلات با حرکتی جهادی و خیزش عمومی امکان‌پذیر است بنابراین استفاده از همه ظرفیت‌ها به ویژه بسیج به عنوان یک نیروی بزرگ سازمان یافته مردمی تاثیر فراوانی در رفع مشکلات خواهد داشت.

🔹 پورابراهیم از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خواست؛ ظرفیت‌های معاونت های مختلف بسیج و دستگاه‌های اداری را احصا کند تا بتوان در قالب تفاهم نامه فی مابین و به صورت کاربردی از این پتانسیل ها به صورت دو طرفه برای خدمت رسانی جهادی و گره گشایی از مشکلات مردم بهره‌برداری کرد.

🔹 ابراهیم گرمابدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج علی ابن موسی الرضا(ع) شهرستان پردیس نیز در این جلسه از آمادگی کامل مجموعه سپاه و بسیج برای همکاری های بیشتر و کمک به رفع موانع و مشکلات موجود در شهرستان خبر داد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه