عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

فتنه، گذرگاهی خطر ناک برای نظام جمهوری اسلامی ایران بود / مقام معظم رهبری فتنه ۸۸ را خنثی کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: فتنه، گذرگاهی خطر ناک برای نظام جمهوری اسلامی ایران در سال ۸۸ اتفاق افتاد، مقام معظم رهبری فتنه ۸۸ را خنثی کرد .

حسین گروسی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در آستانه حماسه ۹ دی، گفت: فتنه ، گذرگاهی خطر ناک برای نظام جمهوری اسلامی ایران در سال ۸۸ اتفاق افتاد، روزی که دشمن بار دیگر آستین خود را برای اجرای یک توطئه بزرگ بالا زد، استکبار جهانی از زمان شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران سناریو های تخریبی زیادی را در این راستا امتحان کرد .
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: استکبار جهانی در طول تاریخ انقلاب اسلامی بارها توطئه های مختلفی را برعلیه نظام جمهوری اسلامی ایران طراحی کرد، اما هر دفعه با سد محکمی به عنوان وحدت ملت ایران و ولایت مداری آنها زیر سایه رهنمود های ارزشی و تدبیرانه مقام معظم رهبری مواجه شده است .
گروسی با تاکید بر اینکه ولایت فقیه از ارکان اسلام است، مقام معظم رهبری را تنها عامل ماندگاری نظام جمهوری اسلامی و اقتدار ملت ایران در دنیا معرفی کرد و اضافه کرد: خیلی از انقلاب های مخملی که استکبار جهانی در دنیا بارها امتحان کرد و به نتیجه رسید، این بار با وجود رهبری فرزانه با دردست داشتن سکان هدایت ایران اسلامی، سناریوی انقلاب مخملی آنها با شکست مواجه شد .
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به این مطلب که نهضت امام راحل و در دهه های اخیر رهبری عالمانه مقام معظم رهبری با خلق استقلال و آزادی به عنوان محتوای نظام جمهوری اسلامی ایران، غبار سلطه بیگانگان را از آسمان این مرز و بوم اسلامی پاک کرد .
گروسی در خاتمه “نفوذ “را از شگرد های دیگر دشمن در راستای تخریب بنیان نظام جمهوری ایران معرفی کرده و اظهار داشت: مقام معظم رهبری بارها در مورد “نفوذ ” هشدار های لازم را داده اند و باید با احتیاط عمل کرد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *